reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światowy Dzień Zwierząt w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-09-27 02:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zwierząt (4 października) kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na specjalne pasmo pod hasłem „Weekend dzikich serc”. Od soboty do poniedziałku, od 2 do 4 października br. na antenie pojawiać się będą programy opowiadające o zwierzętach i ich opiekunach, takie jak „Weterynarz z Yorkshire”, „Szpital dla słoni”, „Wszystkie pszczoły Charliego”, „Dzikie i wolne”; „Dzikie sieroty”, „Dzika praca”, „Na ratunek zwierzętom z Pacyfiku” i „Bear: na ratunek koalom”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dlaczego warto obchodzić Światowy Dzień Zwierząt?

Oddolne inicjatywy społeczne, takie jak Światowy Dzień Zwierząt, zawsze odgrywały kluczową rolę w walce o sprawiedliwość i dążenie do zmian i reform. Jak wiemy, na życie zwierząt ogromny wpływ mają działania ludzi, zarówno jednostek, korporacji, jak i całych narodów. Dlatego tak ważne jest, aby zwierzęta, jako istoty czujące, uzyskały należny im status. Dzięki budowaniu świadomości i edukacji możemy przyczynić się do rozwoju kultury współczucia, która z pewnością wpłynie na zmianę postrzegania braci mniejszych w globalnym społeczeństwie oraz na wdrożenie skutecznych działań prowadzonych w celu ich ochrony. Dzięki takim działaniom świat będzie bardziej sprawiedliwym miejscem dla wszystkich żyjących istot.

Jak czytamy w komunikacie, ustanowienie Światowego Dnia Zwierząt przyczyniło się już do znacznego i trwałego postępu w zakresie standardów dobrostanu zwierząt, a jego wpływ nadal będzie wzrastać (więcej tutaj).

Polsat Viasat Nature w Światowy Dzień Zwierząt

W kanale Polsat Viasat Nature widzowie będą mogli przez trzy dni (2-4 października br.) oglądać programy ukazujące codzienną pracę obrońców zwierząt i specjalistów do spraw dzikiej przyrody z całego świata. Na ekranie pojawią się między innymi: weterynarze Julian Norton i Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire” (więcej tutaj); ekspert do spraw dzikiej przyrody doktor Paul O'Donoghue w serii „Szpital dla słoni” (więcej tutaj) oraz ratownik pszczół Charlie Agar w serialu „Wszystkie pszczoły Charliego” (więcej tutaj). Widzowie będą mogli również zajrzeć za kulisy niektórych z najbardziej zaawansowanych ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt w programach „Dzikie i wolne” (więcej tutaj); „Dzikie sieroty” i „Dzika praca” (więcej tutaj).

Jedną z najnowszych propozycji kanału poświęconych ratowaniu zwierząt, która zostanie wyemitowana podczas „Weekendu dzikich serc”, jest rozgrywająca się na pięknym kanadyjskim wybrzeżu Pacyfiku seria „Na ratunek zwierzętom z Pacyfiku”, śledząca losy grupy weterynarzy i techników zajmujących się ratowaniem życia dzikich ssaków morskich i uwalnianiem ich (więcej tutaj). Kolejną serią, której nie można przegapić, jest „Bear: na ratunek koalom”, w której aktywista na rzecz dzikiej przyrody Tyson Mayr śledzi niesamowitą pracę wyjątkowego psa o imieniu Bear pomagającego zespołowi ratującemu ranne w pożarach buszu koale (więcej tutaj)

Nadawca zaprasza do oglądania programów poświęconych zwierzętom w paśmie „Weekend dzikich serc” - przez cały dzień od soboty, 2 października do poniedziałku, 4 października br. w kanale Polsat Viasat Nature (więcej tutaj).
 
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World


„Weekend dzikich serc” - emisja codziennie (od 2 października 2021 roku) w kanale Polsat Viasat Nature.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...