reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryminalna majówka” 2 z Rock Radiem

dodano: 2022-04-27 02:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W długi weekend, w dniach 30 kwietnia - 3 maja br., Rock Radio (Agora) zaprosi słuchaczy na audycje o zbrodni i karze („Kryminalna majówka”) - przedstawi historie kryminalne z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej („07 zgłoś się”), filmy inspirowane prawdziwymi wydarzeniami („Crime Story”) i wpadki wymiaru sprawiedliwości („Skazany za niewinność”). O tym, czy za każdą zbrodnią stoi motyw, opowie na antenie stacji autorka bestsellerowych powieści Katarzyna Bonda („Motywy zbrodni w Rock Radiu”), a reżyserzy Jan Holoubek i Maciej Pieprzyca podadzą przepis na wciągający widzów kryminał („Tak się robi kryminał”). Pojawią się także „Kiedy kobieta zabija”, „Profil przestępcy” i „10 zbrodni, które wstrząsnęły Polską”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 30 kwietnia br. na antenie Rock Radia pojawi się pierwsza z kryminalnych propozycji stacji. W godzinach 10:00-15:00 gościem Magdaleny Rataj będzie Justyna Mazur, autorka podcastu „Piąte: nie zabijaj”. Słuchacze audycji „Kiedy kobieta zabija” poznają 10 historii kryminalnych, w których to kobieta była sprawcą zbrodni. Druga część dnia w Rock Radiu będzie filmowa - Michał Żołądkowski w programie „Crime Story”, nadawanym w godzinach 15:00-20:00, zaprezentuje produkcje inspirowane prawdziwymi zbrodniami.

W niedzielę, 1 maja br. słuchacze stacji dowiedzą się o kryminalnych sprawach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej - na audycję „07 zgłoś się” w godzinach 10:00-15:00 zaprosi Magdalena Rataj (więcej tutaj). Z kolei po godzinie 15:00 w programie „Skazany za niewinność” Tomasz Obertyn wraz z kryminologiem, socjologiem i pułkownikiem Służby Więziennej Pawłem Moczydłowskim przyjrzą się wpadkom wymiaru sprawiedliwości. Czy rzeczywiście człowiek jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy? Niestety, nie zawsze tak bywa, co potwierdza choćby słynna sprawa Tomasza Komendy (więcej tutaj i tutaj).

Z kolei w poniedziałek, 2 maja br. Rock Radio będzie rozważać temat motywu zbrodni - porozmawiają o tym Magdalena Rataj i Katarzyna Bonda, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. „Motywy zbrodni w Rock Radiu” pojawią się na antenie w godzinach 10:00-15:00. Natomiast po godzinie 15:00 gościem Mariusza Stelmaszczyka będzie Jan Gołębiowski - polski psycholog kryminalny i biegły sądowy, który do 20:00 opowiadać będzie o „Profilu przestępcy”.

Wtorek, 3 maja br. Rock Radio rozpocznie od „10 zbrodni, które wstrząsnęły Polską”. Od 10:00 do 15:00 opowie o nich Michał Żołądkowski. A jaki jest przepis na udany film kryminalny? O tym będą rozmawiać reżyserzy Jan Holoubek i Maciej Pieprzyca z Mariuszem Stelmaszczykiem w audycji „Tak się robi kryminał” w godzinach 15:00-20:00 (więcej tutaj).

- To już kolejna odsłona kryminalnej majówki w Rock Radiu - ubiegłoroczny cykl cieszył się ogromną popularnością wśród naszych słuchaczy. Jeśli dodamy do tego zestawu klasykę rocka w najlepszym wydaniu, to mamy przepis na idealny majowy weekend

- mówi Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.


Kwietniowo-majówkowe propozycje Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Kryminalna majówka” z Rock Radiem, foto: Agora
„Kryminalna majówka” z Rock Radiem, foto: Agora


„Kryminalna majówka” - sezon 2., emisja od soboty, 30 kwietnia 2022 roku w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...