reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył Euronews Bulgaria

dodano: 2022-05-05 17:42
autor: RO | źródło: euronewsbulgaria.com

Euronews Bulgaria Euronews Bulgaria to nowy kanał informacyjny skierowany do bułgarskich widzów, uruchomiony 5 maja 2022 roku. Lokalny oddział wiodącego europejskiego kanału ma prezentować wiadomości krajowe i międzynarodowe w telewizji i na platformach cyfrowych w Bułgarii.

Euronews Bulgaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie Euronews Bulgaria to ważne wydarzenie dla rozwoju Euronews, który od 2018 roku stworzył 5 lokalnych mutacji Euronews.

Bułgarski projekt jest realizowany dzięki partnerstwu podpisanemu w kwietniu 2021 r. pomiędzy Euronews a stacją TV Europa. Euronews Bulgaria jest czwartym projektem po Euronews Albania, Euronews Georgia i Euronews Serbia. Około 25 maja br. wystartować ma piąty projekt Euronews Romania. Na ten kanał jest wydana licencja rumuńskiego regulatora. Teraz trwa końcowa faza negocjacji z operatorami sieci kablowych.

Bułgarski Euronews nadaje 24 godziny na dobę, oferując serwisy informacyjne co pół godziny. Od początku kanał jest dostępny w ofertach głównych operatorów w Bułgarii: A1, Vivacom i Bulsatcom. Niestety przekaz w każdej z platform DTH jest zaszyfrowany.

Euronews to wiodący serwis medialny w Europie, nadający wiadomości całą dobę w  16 językach. Euronews jest dystrybuowany w 160 krajach i 440 mln domów na całym świecie, docierając każdego miesiąca do ponad 145 mln ludzi za pośrednictwem telewizji i platform cyfrowych.
 

Źródło:  

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...