reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wielka ucieczka” w TV4

dodano: 2022-05-06 11:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

TV4 TV 4 Czwórka „Wielka ucieczka” W niedzielę, 8 maja br. o godz. 20:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Wielka ucieczka”, którego producentem, na bazie holenderskiego formatu „Hunting Season”, jest Rochstar. Wystąpią: Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Wiktoria Gąsiewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Honorata Witańska, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Fabienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Marcin Miller, Akop Szostak, Mariusz Węgłowski, Jerzy Mielewski, Paweł Dudek „Czadoman”, Adam Asanov, Michał Pałubski, Roman Awiński, Łukasz Rosiński „Luka Rosi”, Łukasz Jurkowski „Juras”, Łukasz Dąbrowski, Mateusz Gąsiewski, Jakub Stankowski i Konrad Niedziułka.

TV4 TV 4 Czwórka „Wielka ucieczka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, szaleńcze pościgi, wielkie emocje, ulubieńcy publiczności zdani na łaskę przechodniów i gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom. Wszystko to od 8 maja br. w najnowszym programie Czwórki „Wielka ucieczka”, który będzie można oglądać w niedziele o godzinie 20:00 w kanale TV4.

W każdym z dziesięciu godzinnych odcinków inna para gwiazd wcieli się w rolę zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących - „strażników”. Jak zapewnia nadawca, to program jakiego dotąd nie było, prawdziwa przygoda życia i wyjątkowy test własnych możliwości dla jego uczestników, wśród których widzowie zobaczą m.in. Michała Wiśniewskiego z córką Fabienne, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović czy Marcina Millera.

Punktem wyjścia akcji jest więzienna cela, z której ucieka dwoje bohaterów odcinka, ubranych w czerwone uniformy i pozbawionych komórek, gotówki, kart płatniczych czy choćby zapisanych numerów telefonów do znajomych. Ich tropem podąża trzech strażników, zdeterminowanych, by złapać zbiegów najszybciej, jak to możliwe.

Na starcie więźniowie dostają 20 minut przewagi, po upływie których ścigający ruszają za nimi furgonetką wyposażoną w sprzęt do tropienia uciekinierów. Uciekający mogą zorganizować sobie wcześniej dwa środki transportu, potem muszą liczyć jedynie na wsparcie zwykłych ludzi napotkanych po drodze. Żadnym pojazdem nie mogą jednak poruszać się dłużej niż 20 minut. Podczas ucieczki mogą wchodzić tylko do publicznie dostępnych budynków, takich jak stacja kolejowa czy wielopoziomowy parking. Nie wolno im natomiast pozbyć się uniformów więziennych ani nadajnika, który wysyła ścigającym ich współrzędne GPS co 10 minut. Mogą za to raz wyłączyć sprzęt tropiący strażników. Pościg kończy się, gdy uciekinierzy zostają schwytani lub jeśli uda im się pozostać nieuchwytnymi przez 4 godziny. Kto wygra a komu przyjdzie wykonać niewdzięczne zadanie, o jakie ścigający i ścigani zakładają się na początku odcinka?

W „Wielkiej ucieczce” jako uciekinierzy wystąpią: Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Wiktoria Gąsiewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Honorata Witańska, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Fabienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski,  Marcin Miller, Akop Szostak, Łukasz Jurkowski „Juras”, Mariusz Węgłowski, Jerzy Mielewski, Paweł Dudek „Czadoman”, Łukasz Rosiński „Luka Rosi”, Adam Asanov, Mateusz Gąsiewski, Michał Pałubski i Roman Awiński.

Ścigać ich będą twórcy youtube’owego kanału „Urbex History” - Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski - specjalizujący się w eksploracji opuszczonych, trudno dostępnych i tajemniczych obiektów. Ich internetowe relacje wideo notują nawet po kilka milionów wyświetleń, a ich wyprawy do Czernobyla i Fukushimy zostały nie tylko zarejestrowane przez nich na filmach, ale również opisane w dwóch książkach ich autorstwa (dane za Grupą Polsat Plus).  

Program „Wielka ucieczka” powstaje na podstawie holenderskiego formatu „Hunting Season”, który narodził się w internecie, gdzie stał się prawdziwą sensacją. W ciągu pięciu sezonów kilkukrotnie wybrano go „Najlepszym serialem YouTube w Holandii”, a w ubiegłym roku został przeniesiony do telewizji.

„Wielką ucieczkę” produkuje dla Czwórki Rochstar.
 
Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska w programie „Wielka ucieczka”, foto: Cyfrowy Polsat
Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska w programie „Wielka ucieczka”, foto: Cyfrowy Polsat
Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski w programie „Wielka ucieczka”, foto: Cyfrowy Polsat
Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski w programie „Wielka ucieczka”, foto: Cyfrowy Polsat


„Wielka ucieczka” - sezon 1., emisja w niedziele (od 8 maja 2022 roku) o godz. 20:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...