reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antyradio: Pożegnalny koncert zespołu Kiss

dodano: 2022-05-18 04:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Antyradio W Antyradiu (Eurozet/Agora) ruszył konkurs na projekt maski w stylu artystów zespołu Kiss. Zwycięzca wygra podwójne zaproszenie na pożegnalny koncert kultowej rockowej kapeli (organizowany w ramach trasy „End Of The Road”) połączone ze zwiedzaniem kulis, a kilka tysięcy masek według jego projektu będzie rozdawanych w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie odbędzie się koncert. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w programie „Kasprologia” Tomasza Kasprzyka. Akcja jest organizowana przez Antyradio oraz organizatora koncertu, firmę Prestige MJM.

Antyradio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Makijaże, jakie członkowie zespołu Kiss malują na twarzach przed każdym koncertem, to nieodłączny element ich występów. Nie inaczej będzie w piątek, 3 czerwca br. w Łodzi, w Atlas Arenie. Tym razem, z inicjatywy Antyradia, fani zaskoczą swoich idoli, bo to oni wystąpią w charakterystycznych maskach, które zostaną założone podczas wykonywania utworu „I Was Made For Lovin' You”. To niespodzianka, która szykowana jest na ostatni, pożegnalny koncert dla polskich fanów organizowany w ramach trasy „End Of The Road” (więcej tutaj).

Konkursowe projekty wykonane w postaci własnoręcznego rysunku lub grafiki należy wysyłać do środy, 18 maja br. na adres poczty elektronicznej [email protected] Laureat konkursu zostanie ogłoszony tego samego dnia po godzinie 17:00 w programie „Kasprologia” Tomasza Kasprzyka.

Akcja jest organizowana przez Antyradio oraz organizatora koncertu, firmę Prestige MJM (więcej tutaj).

„Kasprologia” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Antyradiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...