reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio Zet i Antyradio wspierają 30. finał WOŚP

dodano: 2022-01-28 00:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Radio Zet i Antyradio (Eurozet/Agora) wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP). W ramach wsparcia 30. finału w Radiu Zet pojawi się specjalne wydanie programu „Gość Radia Zet”, natomiast Antyradio zaprasza na audycje „Ostry dyżur”, „Kasprologia” i „Zaraz będzie ciemno”, a do wygrania są muzyczne wydawnictwa z „Przystanków Woodstock” i „Pol'and'Rock Festivali”. Transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Zet razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Po raz czwarty Radio Zet zostało oficjalnym partnerem medialnym finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na antenie słuchacze będą mogli wylicytować Złote Serduszko, a także wziąć udział w aukcji Czerwonego Malucha Radia Zet (Polski Fiat 126p Maluch) (więcej tutaj).

Od samego początku Radio Zet wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie będzie podczas 30. finału, który rozpocznie się w niedzielę, 30 stycznia br.. Tego dnia ramówka stacji będzie podporządkowana temu wydarzeniu. W programie relacje ze sztabów i koncertów, a słuchacze będą licytować specjalne Złote Serduszko z symbolicznym numerem 30. Rok temu w podobnej antenowej aukcji serduszko osiągnęło kwotę 50 tys. zł, a dwa lata temu - 40 tys. zł.

Tym razem słuchacze mogą też licytować wyjątkowego Czerwonego Malucha Radia Zet, który towarzyszył stacji podczas tegorocznych wakacyjnych aktywności. Po dwóch dniach od wystawienia Polski Fiat 126p Maluch osiągnął kwotę ponad 20 tys. zł (w środę, 26 stycznia br. - ponad 63 tys. zł), a aukcja potrwa do niedzieli, 31 stycznia br.

Dzień po finale (w poniedziałek, 31 stycznia br.) po godzinie 17:00, Jerzy Owsiak - prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, będzie gościem Beaty Lubeckiej w specjalnym wydaniu programu „Gość Radia Zet”, w którym na gorąco podsumuje to, co działo się w całej Polsce w niedzielę, 30 stycznia br. (więcej tutaj)

Antyradio po raz 11. z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Trwa tydzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Antyradiu. Od poniedziałku do piątku, od 24 do 28 stycznia br. pojawiają się rozmowy z Jerzym Owsiakiem, a do wygrania są muzyczne wydawnictwa z „Przystanków Woodstock” (więcej tutaj) i „Pol'and'Rock Festivali” (więcej tutaj). W niedzielę, 30 stycznia br. obowiązywać będzie specjalna ramówka oraz odbywać się będzie licytacja Złotego Serduszka z numerem 16. Antyradio po raz jedenasty jest wyłącznym rockowym partnerem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przez cały tydzień Antyradio informuje o przygotowaniach do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Codziennie w programach „Ostry dyżur” (więcej tutaj i tutaj) oraz „Kasprologia” można usłyszeć rozmowy z Jerzym Owsiakiem. W sobotę, 29 stycznia br. - zaraz po zakończeniu „Zaraz będzie ciemno”, autorskiej audycji Jerzego Owsiaka, na antenie pojawi się Tomasz Kasprzyk, który podgrzeje przedfinałową atmosferę specjalnym, dwugodzinnym programem. W niedzielę, 30 stycznia br. cała ramówka Antyradia zostanie podporządkowana finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie pojawią się relacje z różnych stron Polski, transmisje koncertów, a także antenowa licytacja Złotego Serduszka numer 16, które w zeszłym roku osiągnęło kwotę 65 tys. zł.

Trwają również charytatywne aukcje Antyradia. W tym roku do wylicytowania są m.in.: prowadzenie jednego z programów stacji (aktualna cena 2225 zł), kolacja ze śniadaniem z Joanną Zientarską i Małgorzatą Wierzejewską połączona z wizytą w redakcji rozgłośni (aktualna cena 4444 zł), a także unikatowe płyty winylowe z autografami.

Zbliżający się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, który wskażą oddziały okulistyki dziecięcej w całej Polsce (więcej tutaj).

„30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” - transmisje w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku w kanałach TTV, TVN i TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...