reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Barwy szczęścia” 15 - finał w kanałach TVP

dodano: 2022-06-03 08:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia” W piątek, 3 czerwca br. o godz. 20:10 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Polonia, wyemitowany zostanie premierowo 183. odcinek 15. sezonu polskiego serialu „Barwy szczęścia”, którego producentem jest Artrama. Będzie to finał tej serii. Wystąpią Maria Dejmek, Wiktoria Gąsiewska, Joanna Gleń, Adrianna Biedrzyńska, Hanna Klepacka, Weronika Bartold, Lena Sobota, Julia Zielińska, Michał Lesień-Głowacki, Filip Kosior, Bogdan Kędzierski, Alessandro Curti, Jasper Sołtysiewicz i Konrad Skolimowski „Skolim”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w finałowym odcinku piętnastego sezonu serialu „Barwy szczęścia”? Natalia (w tej roli Maria Dejmek) wciąż waha się, czy zdecydować się na okaleczenie ze strachu przed możliwym zachorowaniem na raka. W końcu spotyka się z kobietą, która poddała się mastektomii. W kancelarii zjawa się Damian (Michał Lesień-Głowacki) i prosi prawniczkę o pomoc. Właściciel fermy norek zażądał 150 tysięcy odszkodowania za szkody wyrządzone podczas pikiety przez Luizę (Julia Zielińska). Tymczasem Żabcia (Hanna Klepacka) zbiera się na odwagę i wyznaje Vincenzo (Alessandro Curti), że powinni zostać jedynie przyjaciółmi. Między Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i Patrykiem (Konrad Skolimowski „Skolim”) narasta napięcie, bo obaj wciąż rywalizują o Oliwię (Wiktoria Gąsiewska). Zbrowska jedzie z Jezierskim odebrać swoje auto z policyjnego parkingu.

Reżyserem serialu jest Jacek Gąsiorowski, autorami scenariusza są Ewa Ratusińska, Dorota Jankojć, Joanna Didik i Maciej Sobczyk, za zdjęcia odpowiadają Michał Jaskulski, Łukasz Łasica i Jarosław Szmidt, za scenografię Katarzyna Boczek, Marcelina Początek-Kunikowska i Monika Jagodzińska, za montaż Michał Żytkowski, a za muzykę Robert Janson. W obsadzie znaleźli się Wiktoria Gąsiewska, Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Gleń, Ewelina Serafin, Julia Zielińska, Hanna Klepacka, Weronika Bartold, Lena Sobota, Konrad Skolimowski „Skolim”, Michał Lesień-Głowacki, Bogdan Kędzierski, Filip Kosior, Jasper Sołtysiewicz i Alessandro Curt (więcej tutaj).
 
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP


„Barwy szczęścia” - sezon 15., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanału TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...