reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Letnia oferta kanału TVP Kobieta

dodano: 2022-06-04 08:45 | aktualizacja: 2022-06-04 17:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta Latem br. kanał TVP Kobieta poleca swoim widzom takie programy jak „Wielka zamiana”, „Jutro należy do nas”, „Koło kuchni”, „Wszystkie kolory świata”, „Podróże Małej i Dużej” (sezon 3.), „Gdzie powiem tak?”, „Wnętrza z odzysku”, „Sylwetki projektantów modowych”, „Kocham moją torebkę”, „Za kulisami placu Vendôme”, „Historia w postaciach zapisana”, „Ulepieni z pasji”, „Happy and zen. Odnaleźć szczęście”, „Weterynarze z sercem”, „Port wolności”, „Jeden dzień”, „Książę i ja”, „Sekret w ich oczach”, „Uprowadzenie Agaty”, „Bodo”, „Nic śmiesznego”, „Tylko strach”, „Wirus”, „Show”, „Ojciec Mateusz”, „Dzikie pszczoły”, „Wspaniałe stulecie”, „Sześć sióstr” i „Pytanie na śniadanie”.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato 2022 roku w kanale TVP Kobieta:

Jak zapowiada nadawca, z okazji nadchodzących wakacji stacja TVP Kobieta przygotowała dla widzów specjalną ofertę programową, a w niej premiery seriali oraz filmowe hity. W letniej ramówce TVP Kobieta nie zabraknie również autorskich serii anteny oraz zagranicznych programów lifestylowych.

W sobotę, 4 czerwca br. pojawi się pierwsza z planowanych na lato br. premier - serial komediowy „Wielka zamiana”, a w nim Jessica i Rike, które pewnej burzliwej i magicznej nocy zamieniają się ciałami. Nie mając innego wyjścia wymieniają się również pracą. Kierowniczka ośrodka zostaje asystentką, podczas gdy pracownica przejmuje najwyższe stanowisko. To trudne wyzwanie dla nich obu. Emisja serialu odbywać się będzie w soboty i niedziele o godzinie 19:30.

Od poniedziałku, 6 czerwca br. pojawi się kolejna nowość - „Jutro należy do nas”. Akcja serialu rozgrywa się w malowniczym porcie na południu Francji. Losy Chloe, Lucie i Alexa widzowie będą śledzić codziennie o godzinie 18:55.

We wtorki o godzinie 14:35 kanał TVP Kobieta zaprasza na premierowe odcinki serii „Koło kuchni”, w którym przez siedemnaście kolejnych tygodni widzowie zobaczą reportaże z „Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich”, a także poznają najpiękniejsze regiony Polski - ich zwyczaje kulinarne, regionalne tradycje oraz rękodzieło.

Jak zapewnia nadawca, w letniej odsłonie ramówki stacji TVP Kobieta nie zabraknie także serii podróżniczych. Poranne odcinki „Wszystkich kolorów świata” widzowie zobaczą codziennie o godzinie 6:30, a w niedziele również o godzinie 16:10 (więcej tutaj). Na premierowe odcinki III serii „Podróży Małej i Dużej”, śladami między innymi magicznego Porto, stacja zaprasza w soboty, od 11 czerwca br., o godzinie 17:30 (więcej tutaj).

Sobotnie popołudnia widzowie spędzą oglądając lifestylowe programy. Od godziny 16:30 pojawią się dwa odcinki programu „Gdzie powiem tak?”, w którym Tommy Smythe przedstawia narzeczonym wyjątkowe opcje przestrzeni na imprezę weselną. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki bar na dachu wieżowca, Tommy Smythe - jak zapewnia nadawca - przedstawia najlepsze opcje, aby pomóc parze znaleźć wymarzone miejsce na ślub (więcej tutaj). Z kolei w każdą sobotę o godzinie 18:00 pojawi się seria „Wnętrza z odzysku”, która - jak zapowiada nadawca - natchnie entuzjastów stylowych zmian realizowanych przy niskim nakładzie budżetu (więcej tutaj).

W sekcji lifestyle, w niedzielne poranki o godzinie 8:00, kanał TVP Kobieta przypomni o tym co zadecydowało o wyjątkowości największych projektantów świata mody. W serię „Sylwetki projektantów modowych” wprowadzą dwa odcinki serii BBC opowiadające o kultowym piśmie, czyli angielskim „Vogue’u”. W kolejną soboty (od 25 czerwca br.) widzowie zgłębią tajemnicę kobiecej torebki w dokumencie „Kocham moją torebkę”. W niedzielę, 3 lipca br. pojawi się dokument „Za kulisami placu Vendôme”, dzięki któremu widzowie dowiedzą się co stoi za sukcesem i mitem jednego z najbardziej stylowych placów Paryża. Powtórki serii pojawią się w nocy z wtorku na środę, tuż po północy.

W niedzielne popołudnia o godzinie 14:30 stacja TVP Kobieta zaprasza na filmowy seans z polskim kinem, a o godzinie 17:10 serię „Historia w postaciach zapisana” (więcej tutaj).

Od 2 lipca br., w soboty o godzinie 17:30 pojawią się rozmowy Miłki Raulin w programie „Ulepieni z pasji”. Zdobywczyni Korony Ziemi oraz Trawersu Grenlandii rozmawiać będzie m.in. z Aleksandrą Trzaskowską, Stanisławem Berbeką czy Janem Melą.

Prawdziwie wakacyjny nastrój zagości na antenie dzięki „Happy and zen. Odnaleźć szczęście”. Od soboty, 9 lipca br. była Miss Francji doradzi widzom stacji TVP Kobieta jak czerpać radość z małych rzeczy i przejąć kontrolę nad własnym samopoczuciem. Emisja programu odbywać się będzie w letnie weekendy - w soboty o godzinie 18:00, a powtórki w niedziele około godziny 9:00 (więcej tutaj).

Wakacje to nie tylko czas odkrywania nowych krain - to także dobry moment, by z bliska przyjrzeć się zwierzętom, a tu najlepszym przewodnikiem będą - jak zapewnia nadawca - „Weterynarze z sercem”. Program emitowany będzie w poniedziałki, od 4 lipca br. o godzinie 6:00.

Przez siedem dni w tygodniu TVP Kobieta, w paśmie filmowym o godzinie 21:30, zaprasza na - jak zapowiada nadawca - największe hity światowego kina i polskiego kina, jak: „Port wolności”, „Jeden dzień”, „Książę i ja”, „Sekret w ich oczach”, „Uprowadzenie Agaty” czy „Bodo” (więcej tutaj i tutaj). W czerwcowe piątki widzowie zobaczą kultowe filmy z Cezarym Pazurą: „Nic śmiesznego” (3 czerwca br.) (więcej tutaj i tutaj), „Tylko strach” (10 czerwca br.), „Wirus” (17 czerwca br.) (więcej tutaj i tutaj) i „Show” (24 czerwca br.).

Letnia oferta programowa TVP Kobieta to także seriale: „Ojciec Mateusz” (emisja od poniedziałku do piątku po dwa odcinki o godzinie 15:30, a w soboty o godzinie 14:30) (więcej tutaj) oraz premierowe odcinki serialu „Dzikie pszczoły” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50) (więcej tutaj). Kontynuację opowieści o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do pięknej Hürem we „Wspaniałym stuleciu” widzowie będą mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 (więcej tutaj i tutaj), a tuż po tureckim serialu (o godzinie 20:30) świat madryckiej śmietanki towarzyskiej, w realiach 1913 roku, w produkcji „Sześć sióstr”.

Codziennie na antenie emitowana jest powtórka z kanałów TVP2 i TVP Polonia „Pytania na śniadanie”, to jest w stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00, a w soboty i w niedziele o godzinie 11:30 (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Wnętrza z odzysku”, foto: TVP
Kadr z programu „Wnętrza z odzysku”, foto: TVP
Maria Kitsou i Andreas Konstantinou w serialu „Dzikie pszczoły”, foto: TVP
Maria Kitsou i Andreas Konstantinou w serialu „Dzikie pszczoły”, foto: TVP
Laura Thilleman w programie „Happy and zen. Odnaleźć szczęście”, foto: TVP
Laura Thilleman w programie „Happy and zen. Odnaleźć szczęście”, foto: TVP
Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek-Hakiel w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...