reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dzień Ziemi w kanale TVP Kobieta

dodano: 2022-04-22 14:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta Z okazji Dnia Ziemi, przypadającego na 22 kwietnia, kanał TVP Kobieta przygotował dla swoich widzów specjalną weekendową ofertę programową. W dniach 22-24 kwietnia br. w ramach pasma „Ekoweekend w TVP Kobieta” stacja wyemituje takie programy jak „Home - S.O.S. Ziemia”, „Pięknie przyprawiona”, „Kwiaty na warsztat”, „Wnętrza z odzysku”, „Ocalony świat” i „Życie ukryte w jeziorze”.

TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji Dnia Ziemi, przypadającego na 22 kwietnia, stacja TVP Kobieta przygotowała dla swoich widzów specjalną weekendową ofertę programową. W piątek, 22 kwietnia br. o godzinie 21:30 TVP Kobieta wyemituje francuski film dokumentalny pod tytułem „Home - S.O.S. Ziemia”. Wspólny projekt filmowca Luca Bessona i fotografa Yanna Arthusa-Bertranda to filmowa podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, przez cały weekend, 22-24 kwietnia br., repertuar kanału TVP Kobieta wzbogacony zostanie o audycje, w których widzowie znajdą podpowiedzi, co zrobić, by wdrożyć ekologiczne zachowania w swoje życie. Agnieszka Mielczarek, prowadząca program „Pięknie przyprawiona”, zaproponuje kuchnię zero waste (emisja w niedzielę, 24 kwietnia br. o godzinie 10:00) (więcej tutaj), a Joanna Lewandowska w „Kwiatach na warsztat” (emisja w sobotę, 23 kwietnia br. o godzinie 9:45) opowie m.in. o ogrodowych ekologicznych patentach (więcej tutaj).

W sobotę, 23 kwietnia br. o godzinie 16:30 TVP Kobieta zaprasza na premierowy odcinek programu „Wnętrza z odzysku”. Program, w którym widzowie dowiedzą się jak nadać wnętrzu nowy styl przy minimalnym budżecie, poprowadzi brytyjska prezenterka Kirstie Allsopp (więcej tutaj).

Jak uchronić świat przed zagładą? Odpowiedzi w programie „Ocalony świat” poszuka Grzegorz Miśtal. Gospodarz programu wraz z ekspertami oraz swoimi gośćmi, aktorkami Joanną Kulig i Anną Dymną, przedstawią najcenniejsze chronione gatunki polskich zwierząt i najbardziej unikalne siedliska przyrodnicze, a przede wszystkim sposoby ich czynnej ochrony (emisja w sobotę, 23 kwietnia br. o godzinie 14:40 oraz w niedzielę, 24 kwietnia br. o godzinie 14:00).

Kolejna propozycja - „Życie ukryte w jeziorze” (emisja w niedzielę, 24 kwietnia br. o godzinie 17:40) - ukaże piękno i bioróżnorodność jeziora Nasera. Woda, źródło życia, jest niezwykle ważna dla każdego żyjącego stworzenia. Jeziora naszej planety stanowią ogromny i cenny rezerwuar słodkiej wody. Są domem dla bogatych i różnorodnych form życia w ich głębinach i na brzegach (więcej tutaj).

- W ekoweekend TVP Kobieta proponuje programy, które doskonale wpisują się w ideę budowania świadomości ekologicznej. Antena pokazuje, że warto dbać o środowisko za pomocą małych, ale istotnych gestów. TVP Kobieta wspiera nawet najdrobniejsze inicjatywy, które przyczyniają się do zmian na lepsze, bo od małych kroków zaczyna się droga do zdrowszej i czystszej planety. Razem z kanałem TVP Kobieta zadbaj o to, co naprawdę ważne. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji - zachęca nadawca.

Ponadto stacja TVP Kobieta przygotowała plakat promujący proekologiczne nawyki.
 
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący proekologiczne nawyki, foto: TVP
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący proekologiczne nawyki, foto: TVP
Kadr z programu „Wnętrza z odzysku”, foto: TVP
Kadr z programu „Wnętrza z odzysku”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP


„Ekoweekend w TVP Kobieta” - emisja od piątku do niedzieli, od 22 do 24 kwietnia 2022 roku w kanale TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...