reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i rozrywka w czerwcu w kanale TVP Kobieta

dodano: 2021-06-07 06:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta W czerwcu br. kanał TVP Kobieta poleca takie programy jak „Trend XXI”, „Egzotyczne smaki”, „Podstawy stylu”, „Piękne i samotne”, „Włoska rodzina”, „Lalka”, „Noce i dnie”, „Korona królów”, „Więzień miłości”, „M jak miłość”, „Wojenne dziewczyny”, „Urodzona gwiazda”, „Anna Karenina”, „Pozycja obowiązkowa”, „Jej twarz”, „Źródło nadziei”, „Pojedynek na pustyni”, „Riwiera dla dwojga”, „Wakacje mojego życia”, „Jesteś tylko mój”, „Królowa pustyni”, „Miłość aż po ślub”, „Historia w postaciach zapisana”, „Mata Hari”, „The Voice of Poland”, „Ale się dzieje”, „Polska od kuchni”, „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”, „Teo-ria smaku Teo Vafidisa”, „Makłowicz w podróży”, „Okrasa łamie przepisy”, „Słodkie smaki świata” i „Pytanie na śniadanie”.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału TVP Kobieta:

Jak zapowiada nadawca, od poniedziałku, 7 czerwca br. lato zagości w kanale TVP Kobieta z niepowtarzalną i atrakcyjną ofertą programową. W bogatym paśmie lifestylowym antena zaprasza na światowe wybiegi w magazynie „Trend XXI” czy wycieczkę po smakach Amazonii w programie „Egzotyczne smaki”. Widzowie będą mieli okazję poznać „Polskę od kuchni”, a także najnowsze wydarzenia ze świata show-biznesu w programie „Ale się dzieje”. Nie zabraknie także propozycji kobiecego dokumentu, dobrej muzyki i hitów światowego kina.
 
Kanał TVP Kobieta zaprasza na pasmo programów lifestylowych od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30. W każdy poniedziałek i wtorek, od 14 czerwca br. „Trend XXI”, a w nim - jak zapowiada nadawca, najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy w makijażu oraz najbardziej pożądana biżuteria świata. Wszystko to, co jest modne i co będzie modne w nadchodzącym sezonie. W środy widzowie poznają „Egzotyczne smaki”, czyli bogactwo Amazonii. Brazylijski szef kuchni Thiago Castanho zaprezentuje w swoim programie składniki lokalnej kuchni. Przemierzy lądy i rzeki, by dotrzeć do źródła ich pochodzenia oraz pokaże wyrafinowane potrawy, które można z nich zrobić. W każdy czwartek nadawca odświeżać będzie garderobę i wyrzuci rutynę z codziennych stylizacji w programie „Podstawy stylu”. Jak zapewnia nadawca, to pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety: zarówno tej, która potrzebuje kosmetycznej zmiany, jak i dla tej pragnącej modowej rewolucji (więcej tutaj). Na koniec tygodnia, w piątki, program „Piękne i samotne”. Widzowie poznają kolejne historie kobiet, które mają obsesję na punkcie swojego wyglądu, a widzowie będą mieli szansę się przekonać, czy bohaterki zaakceptują swój nowy wizerunek i pójdą na randkę bez makijażu (więcej tutaj).

TVP Kobieta to również pasma serialowe i filmowe. Wieczorne pasmo serialowe o godzinie 19:30 to kontynuacja losów rodziny Rengoni w serialu „Włoska rodzina” (więcej tutaj).

W poniedziałki i wtorki antena zaprasza na cykl, w którym pokaże zrekonstruowane cyfrowo arcydzieła polskiej kinematografii. Od poniedziałku, 7 czerwca br. o godzinie 21:30 „Lalka” (więcej tutaj i tutaj), a we wtorki o tej samej godzinie „Noce i dnie” (więcej tutaj). Jak zapewnia nadawca, oba tytuły, w efekcie rekonstrukcji odzyskały swoją świetność, odzwierciedlając wiernie zamysł artystyczny jego twórców w nowej cyfrowej odsłonie, w wysokiej rozdzielczości obrazu HD TV, w formacie 16:9. Wieloosobowy zespół klasy specjalistów Telewizji Polskiej, przy wykorzystaniu specjalistycznych programów dedykowanych do rekonstrukcji obrazu, usuwał, klatka po klatce, plamy, rysy, oraz odmalowywał utracone fragmenty obrazu (więcej tutaj).

W letniej ramówce pojawi się również doskonale serial „Korona królów”, poświęcony historii średniowiecznej Polski, który widzowie będą mogli oglądać od poniedziałku do środy o godzinie 7:15 (więcej tutaj). Od poniedziałku do piątku o godzinie 7:45 TVP Kobieta zaprasza na turecki serial „Więzień miłości”, a tuż po nim (o godzinie 8:50) kontynuacja serialu „M jak miłość” (więcej tutaj). O godzinie 9:50 TVP Kobieta zaprasza na opowieść o trudnych latach okupacji niemieckiej widzianych z perspektywy trzech młodych dziewczyn w serialu „Wojenne dziewczyny” (więcej tutaj), a tuż po zakończeniu serialu, od środy, 30 czerwca br., widzowie obejrzą w tym paśmie kolejny odcinek „M jak miłość”.

W weekend o godzinie 19:30, podobnie jak w tygodniu, propozycja serialowa. W soboty emisja „Urodzonej gwiazdy”. To pełna muzyki, fabularyzowana biografia gwiazdy rosyjskiej estrady Edyty Piechy. W rolach głównych Marina Aleksandrova oraz Igor Petrenko. Natomiast w niedziele o tej samej porze kanał pokaże rosyjski serial kostiumowy „Anna Karenina” (więcej tutaj).

Filmy na antenie kanału TVP Kobieta emitowane są od środy do piątku o godzinie 21:30, w soboty o godzinie 22:35, a w niedziele o godzinie 22:00. Wśród tytułów jakie się pojawią będą m.in. „Pozycja obowiązkowa” z Jane Fondą, „Jej twarz” z Charlize Theron (więcej tutaj), „Źródło nadziei” z Russellem Crowe, czy „Pojedynek na pustyni” z Michaelem Douglasem (więcej tutaj). W letnim kinie stacji widzowie zobaczą również: „Riwierę dla dwojga”, „Wakacje mojego życia” (więcej tutaj), „Jesteś tylko mój”, „Królową pustyni” (więcej tutaj), czy „Miłość aż po ślub”.

W soboty antena zaprasza na dokumenty poświęcone kobietom, które zapisały się na kartach światowej historii („Historia w postaciach zapisana”). 13 czerwca br. o godzinie 14:40 zobaczyć będzie można odcinek o cesarzowej Austrii i królowej Węgier - Elżbiecie Bawarskiej znanej także jako Sissi. W kolejne soboty widzowie poznają barwne losy Marii Antoniny, Królowej Elżbiety II, Wielkiej Księżnej Eugenii, Cesarzowej Eugenii, Marii Karoliny Austriackiej czy Marii Leszczyńskiej. Dwadzieścia minut po północy pojawi się pełna niedomówień i tajemnic historia legendarnej kobiety szpiega w serialu „Mata Hari”.

Weekendy z kanałem TVP Kobieta to także rozrywka. W każdą sobotę o godzinie 15:30 będzie można śledzić zmagania uczestników „The Voice of Poland” (więcej tutaj), a wydarzenia ze świata show-biznesu i kultury przestawi Alicja Sękowska w programie „Ale się dzieje”, który przez całe lato będzie gościć na antenie w każdą sobotę o godzinie 18:00 (więcej tutaj). Jak zapewnia nadawca, fascynująca przygoda czeka na widzów w niedziele o godzinie 14:00. „Polska od kuchni” to magazyn, który pokaże nasz kraj od strony smaków, zapachów i lokalnych produktów czy potraw. Przypomni zapomniane receptury, odsłoni bogactwo regionalnych produktów i zaprezentuje lokalne rękodzieło Kół Gospodyń Wiejskich.

Wszystkich miłośników gotowania TVP Kobieta zaprasza od poniedziałku do piątku na godzinę 10:50. Spotkania kulinarne z Robertem Makłowiczem („Makłowicz w podróży” - więcej tutaj i tutaj), Karolem Okrasą („Okrasa łamie przepisy” - więcej tutaj), Theo Vafidisem („Teo-ria smaku Teo Vafidisa” - więcej tutaj) czy Adamem Borowiczem („To je Borowicz. Podróże ze smakiem” - więcej tutaj) zadowolą wszystkich smakoszy. Warto wybrać się także w kulinarną podróż z Ewą Siniarską po najdalszych zakątkach naszego globu. W letniej ramówce TVP Kobieta o godzinie 17:30 w soboty „Słodkie smaki świata”, czyli wielobarwna odsłona światowej kuchni. Przez całe wakacje także „Pytanie na śniadanie”, siedem dni w tygodniu, na antenie kanału TVP Kobieta od godziny 11:30 (więcej tutaj).
 
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „M jak miłość”, foto: MTL Maxfilm
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „M jak miłość”, foto: MTL Maxfilm


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...