reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-04-01 - 2023-04-02

Nordic Darts Masters w Viaplay

dodano: 2022-06-08 20:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viaplay Group

Viaplay Po zawodach World Series of Darts w Nowym Jorku, które wygrał Anglik Michael Smith, II turniej sezonu odbędzie się w Kopenhadze. Przed rokiem w Nordic Darts Masters najlepszy był finalista sprzed tygodnia z Nowego Jorku - Michael van Gerwen. Czy powtórzy swój skandynawski sukces? Turniej z udziałem 8 najlepszych darterów federacji PDC i 8 czołowych lokalnych zawodników można 10 i 11 czerwca oglądać na żywo w Viaplay.

NENT Group
dart Viaplay NENT Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
World Series of Darts przenosi się z Nowego Jorku do Kopenhagi. Do Nordic Darts Masters Anglik Michael Smith przystąpi po zwycięstwie w pierwszym turnieju serii w tym sezonie. Na inaugurację Smith pokonał w finale Holendra Michaela van Gerwena. W Danii przed rokiem triumfował właśnie van Gerwen. Czy powtórzy swój wyczyn? Piątkową i sobotnią rywalizację w Nordic Darts Masters można oglądać na żywo w Viaplay.

Nordic Darts Masters to drugi turniej w tym sezonie w ramach cyklu World Series of Darts. Pierwszy w Nowym Jorku wygrał Anglik Michael Smith, w finale 8-4 pokonując Holendra Michaela van Gerwena. Van Gerwen to triumfator sprzed roku z Nordic Darts Masters. Wówczas w finale wygrał z Fallon Sherrock 11-7. W tym roku ta dwójka również wystąpi w Kopenhadze.

20 tysięcy funtów dla zwycięzcy

Oprócz ośmiu czołowych reprezentantów Professional Darts Corporation, jak zawsze w World Series of Darts pojawi się też ośmiu lokalnych graczy: trzech Duńczyków, Szwed, Fin, Islandczyk, Łotysz i Litwin. W puli jest 60 tysięcy funtów, z czego zwycięzca otrzyma 20, a finalista 10.

Piątek i sobota z dartem w Viaplay

W I rundzie i ćwierćfinałach gra toczyć się będzie do 10 wygranych legów (best-of-19), a w półfinałach i finale - do 11 (best-of-21). Transmisje z obu dni piątkowo-sobotnich zmagań można oglądać na żywo w Viaplay.


Plan transmisji - World Series of Darts: Nordic Darts Masters:

10 czerwca (piątek)

19:00 I runda (1/8 finału), Viaplay

11 czerwca (sobota)

13:00 Ćwierćfinały, Viaplay
20:00 Półfinały i finał, Viaplay


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...