reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-04 - 2022-07-05

Sport w polskiej TV 11.06.2022

dodano: 2022-06-09 18:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Holandia - Polska. Transmisje live z Ligi Narodów FIVB w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz-Kostecka

20:15 Boks: Gala, Londyn: 
Richard Riakporhe - Fabio Turchi
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Girona FC - CD Tenerife
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Girona FC - CD Tenerife
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

10:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Rozgrzewka

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Adriatico:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wstęp

15:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

21:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship 24h, Le Mans:
Wyścig
 
Eurosport 2

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Praga:
Dzień 1

15:10 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 7
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

18:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Węgry:
Kwalifikacje
 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC - Fight Night Jackson 2:
Alan Belcher - Frank Tate

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Tylösand:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Toronto:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:15 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS2 Krzywe 1/OS3 Wojnasy 1/OS4 Wieliczki 1

15:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS5 Krzywe 2/OS6 Wojnasy 2/OS7 Wieliczki 2

19:00 Rajdy samochodowe: Rajdowe Mistrzostwa Europy, Polska:
OS8 Mikołajki Arena 2
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Holandia - Polska

Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan

 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Węgry - Niemcy

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Atletico Mineiro - Santos FC
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Rumunia - Finlandia


 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Luksemburg - Turcja


 
Polsat Sport

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Ukraina - Armenia

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Irlandia - Szkocja

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
USA - Brazylia

22:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Polska

Komentarz: Tomasz Swędrowski

01:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kanada - Włochy

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 275:
Glover Teixeira - Jiří Procházka
Zhang Weili - Joanna Jędrzejczyk


 
Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: ATP World Tour, 's-Hertogenbosch: 
1/2 finału

16:30 Tenis: ATP World Tour, 's-Hertogenbosch: 
1/2 finału

19:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Świata:
Michał Bryl/Bartosz Łosiak - Sam Schachter/Daniel Dearing

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Anglia - Włochy


02:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Iran - Australia
 
Polsat Sport Fight

15:00 Triatlon: Championship Series, Leeds:
Sprint mężczyzn

16:45 Triatlon: Championship Series, Leeds:
Sprint kobiet

20:00 Boks: Gala, Telford: 
Marc Leach - Liam Davies
 
Polsat Sport News

11:30 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 1

14:30 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show:
Dzień 2

17:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Świata:
Robin Seidl/Philipp Waller - Piotr Kantor/Michał Rudol

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Walia - Belgia


23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowacja - Chiny
 
Super Polsat

14:30 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show:
Dzień 2


 
Sportklub

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
JDA Dijon Basket - ASVEL Lyon-Villeurbanne

 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Holandia - Polska

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
TVP 2

22:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Polska

Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

14:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

17:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec:
Nagroda Iwna
Komentarz: Dominik Jabłecki

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Holandia - Polska

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Edgar Berlanga - Roamer Alexis Angulo
 
Viaplay

11:30 Tenis: ATP World Tour, Stuttgart: 
1/2 finału

13:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1/4 finału

14:30 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Harlequins

15:00 Tenis: ATP World Tour, Stuttgart: 
1/2 finału

15:00 Golf: LIV Golf Invitational, Londyn: 
3. runda

16:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road America:
Sesja treningowa

17:15 Sporty walki: Enfusion Talents 91 & Enfusion 108:
Luis Tavares - Florent Kaouachi

17:30 Rugby: Premiership Rugby:
Leicester Tigers - Northampton Saints

19:00 Sporty walki: Superior Challenge 24:
Hakon Foss - Robin Roos

19:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road America:
Sesja kwalifikacyjna

20:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1/2 finału

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Rays

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Cubs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay - NY Rangers

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Mets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...