reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kinowe wieczory w lipcu w Cartoon Network

dodano: 2022-06-30 07:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network W lipcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom w ramach pasma „Kinowe wieczory z Cartoon Network” takie produkcje filmowe jak „Scooby-Doo! Spotyka Ducha Łasucha”, „Między nami, misiami: Film”, „Ben 10 kontra wszechświat: Film”, „Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci”, „Tom i Jerry: Piraci i kudłaci”, „Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie”, „Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz”, „Steven Universe: Film”, „Tom i Jerry: Wielka ucieczka” i „Scooby-Doo! Abrakadabra-Doo”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Kinowe wieczory z Cartoon Network” w Cartoon Network:

Steven Universe, Ben 10 i inni bohaterowie Cartoon Network w pełnometrażowych filmach. Wakacje br. w kanale Cartoon Network to czas letnich maratonów, a jednym z nich będą „Kinowe wieczory w Cartoon Network”. Stacja zaoferuje widzom weekendowe pasmo w ramach którego będą mogli oni obejrzeć pełnometrażowe filmy z uniwersum seriali. Premiera pasma i emisja pierwszej produkcji nastąpi w sobotę, 2 lipca br. o godzinie 18:55 (więcej tutaj).

Cartoon Network zaprasza na seans jak z wielkiego ekranu, ale w domowym zaciszu. W lipcowe soboty i niedziele na widzów czekać będą Steven Universe, Tom i Jerry, Scooby-Doo, Ben Tennyson, Grizz, Lodomir i Panda. Scooby-Doo wraz z ekipą nastoletnich detektywów spróbują dorwać ducha, który straszy na zapleczu restauracji sławnego szefa kuchni. Natkną się na pułapkę. Tropikalna wyspa, gdzie mieli wypoczywać podczas wakacji okaże się zamieszkana przez zombie. Bohaterowie zmierzą się również z magicznymi mocami (więcej tutaj).

Tom i Jerry, dobrze znani psotnicy, rozpoczną wyścig z całą grupą nietypowych osobliwości: lordem demonów, gwiazdą filmów akcji i babcią. Będą rywalizować z piratami o zdobycie ukrytego skarbu i wystąpią w opowieści o Robin Hoodzie. Wpadną też do Nowego Jorku i zmalują niejedną psotę (więcej tutaj).

Na antenie zagoszczą również niedźwiedzi bracia: Grizz, Lodomir i Panda. Tym razem będą musieli umknąć przed złośliwym agentem Wydziału Kontroli Dzikiej Natury, który chce zamknąć misie w rezerwacie. Wpadną na pomysł, żeby zostać influencerami. Ale czy w ten sposób zyskają sympatię innych postaci, nawet tych mało przyjaznych?

Cartoon Network przygotowało też coś dla fanów kosmicznych przygód. Ben 10 i rodzina Tennysonów zmierzą się z wrogo nastawionym kosmitą Vilgaxem. Jedyny sposób, by go powstrzymać, to wyprawa w kosmos. Ben Tennyson podejmie się tego zadania. Po galaktyce będzie też wędrował Steven Universe. W pełnometrażowej produkcji to od tego bohatera zależeć będą losy Ziemi: rozpocznie misję pokonania Klejnotu, który zagraża bezpieczeństwu planety (więcej tutaj).

Harmonogram filmów emitowanych w ramach maratonu „Kinowe wieczory z Cartoon Network”: w sobotę, 2 lipca br. o godzinie 18:55 „Scooby-Doo! Spotyka Ducha Łasucha” (więcej tutaj), w niedziele, 3 lipca br. o godzinie 18:55 „Między nami, misiami: Film” (więcej tutaj), w sobotę, 9 lipca br. o godzinie 18:55 „Ben 10 kontra wszechświat: Film” (więcej tutaj), w niedzielę, 10 lipca br. o godzinie 18:55 „Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci” (więcej tutaj), w sobotę, 16 lipca br. o godzinie 18:55 „Tom i Jerry: Piraci i kudłaci”, w niedzielę, 17 lipca br. o godzinie 18:55 „Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie” (więcej tutaj), w sobotę, 23 lipca br. o godzinie 18:55 „Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz”, w niedzielę, 24 lipca br. o godzinie 18:55 „Steven Universe: Film” (więcej tutaj), w sobotę, 30 lipca br. o godzinie 18:55 „Tom i Jerry: Wielka ucieczka” (więcej tutaj i tutaj) i w niedzielę, 31 lipca br. o godzinie 18:55 „Scooby-Doo! Abrakadabra-Doo”.

Premiera maratonu „Kinowe wieczory z Cartoon Network” odbędzie się w sobotę, 2 lipca br. o godzinie 18:55 w Cartoon Network - emisja odbywać się będzie w weekendy o godzinie 18:55.
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: Warner Bros. Discovery


„Kinowe wieczory z Cartoon Network” - emisja w soboty i niedziele (od 2 lipca 2022 roku) o godz. 18:55 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...