reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22. Pielgrzymka sympatyków Radia Maryja w USA

dodano: 2022-07-02 14:15 | aktualizacja: 2022-07-02 15:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja Tradycyjnie w 1. niedzielę lipca (w tym roku 3 lipca) słuchacze Radia Maryja (Warszawska Prowincja Redemptorystów) mieszkający za oceanem zgromadzą się na wspólnej modlitwie w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown w Pensylwanii, w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju”. Mszy świętej przewodniczył będzie Ignacy Dec, biskup senior diecezji świdnickiej. 22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” transmitowana będzie przez Radio Maryja i TV Trwam.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 3 lipca br. odbędzie się 22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” (więcej tutaj). Przebiegać ona będzie pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju”. Wydarzenie to transmitować będą Radio Maryja i TV Trwam. O godzinie 18:00 rozpoczną się modlitwa „Anioł Pański” i „Spotkanie w Polonijnej Rodzinie Radia Maryja”. O godzinie 18:30 zaplanowano mszę świętą pod przewodnictwem Ignacego Deca, biskupa seniora diecezji świdnickiej. O godzinie 21:00 transmitowany będzie „Apel Jasnogórski” - nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski (więcej tutaj i tutaj).

Dodajmy, że Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown znane jest również jako Amerykańska Częstochowa (więcej tutaj).

22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” - transmisja w niedzielę, 3 lipca 2022 roku o godz. 18:00 w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...