reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22. Pielgrzymka sympatyków Radia Maryja w USA

dodano: 2022-07-02 14:15 | aktualizacja: 2022-07-02 15:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja Tradycyjnie w 1. niedzielę lipca (w tym roku 3 lipca) słuchacze Radia Maryja (Warszawska Prowincja Redemptorystów) mieszkający za oceanem zgromadzą się na wspólnej modlitwie w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown w Pensylwanii, w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju”. Mszy świętej przewodniczył będzie Ignacy Dec, biskup senior diecezji świdnickiej. 22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” transmitowana będzie przez Radio Maryja i TV Trwam.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 3 lipca br. odbędzie się 22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” (więcej tutaj). Przebiegać ona będzie pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju”. Wydarzenie to transmitować będą Radio Maryja i TV Trwam. O godzinie 18:00 rozpoczną się modlitwa „Anioł Pański” i „Spotkanie w Polonijnej Rodzinie Radia Maryja”. O godzinie 18:30 zaplanowano mszę świętą pod przewodnictwem Ignacego Deca, biskupa seniora diecezji świdnickiej. O godzinie 21:00 transmitowany będzie „Apel Jasnogórski” - nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski (więcej tutaj i tutaj).

Dodajmy, że Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown znane jest również jako Amerykańska Częstochowa (więcej tutaj).

22. „Polonijna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy” - transmisja w niedzielę, 3 lipca 2022 roku o godz. 18:00 w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...