reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio Maryja: Młodzi pielgrzymują na Jasną Górę

dodano: 2022-05-28 10:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja W sobotę, 28 maja br. odbędzie się 23. „Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę”. Tegoroczna pielgrzymka przebiega pod hasłem „Życie to coś więcej!”. W programie spotkania znajdą się koncerty, świadectwa i wspólna modlitwa. Wystąpi wokalista Piotr Kowalczyk „Tau”. Mszy świętej przewodniczył będzie i homilię wygłosi Leszek Leszkiewicz, biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej, a „Nabożeństwo majowe” poprowadzi ksiądz Michał Urban z Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce. Transmisję tego wydarzenia z Częstochowy zapowiadają Radio Maryja i TV Trwam.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 28 maja br. o godzinie 16:30 zaplanowano koncert i świadectwo - wystąpi Piotr Kowalczyk „Tau”. O godzinie 18:00 zaplanowano „Nabożeństwo majowe” - nabożeństwu przewodniczył będzie ksiądz Michał Urban z Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce. O godzinie 18:30 rozpocznie się transmisja mszy świętej z Jasnej Góry. Eucharystii przewodniczył będzie Leszek Leszkiewicz - biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej. O godzinie 20:00 zaplanowano uwielbienie i modlitwę różańcową. - Uwielbienie z tymi, którzy odkryli, że życie to coś więcej - czytamy w opisie. O godzinie 21:00 transmitowany będzie „Apel Jasnogórski” - nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów (więcej tutaj).

23. „Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę” - transmisja w sobotę, 28 maja 2022 roku o godz. 16:30 w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...