reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” 7 w Polsacie

dodano: 2022-07-04 14:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” Jesienią br. na antenie telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 7. sezon polskiego programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, którego producentem jest firma Jake Vision. Gospodarzem widowiska będzie Mateusz Gessler - w poprzednich seriach byli to Wojciech Modest Amaro i Michał Bryś. Wystąpią Grażyna Szapołowska, Sara Leokadia Sudoł „Young Leosia”, Karol Gązwa „Blowek”, Jacek Fedorowicz i Janusz Palikot.

Polsat „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po kilkuletniej przerwie (szósty sezon emitowany był premierowo w 2016 roku) na antenę Polsatu powróci program „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. Jak zapowiada nadawca, na czele najgorętszej polskiej kuchni stanie Mateusz Gessler. Szef kuchni. Restaurator. Prawdziwy geniusz smaku. Urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz nowo otwartej w Szklarskiej Porębie. Jego wyrafinowana kuchnia podbiła serca tysięcy gości i została doceniona przez wielu krytyków kulinarnych.

- Lubię odkrywać nowe smaki i podejmować nowe wyzwania. Dlatego też bardzo się cieszę, że Polsat zaprosił mnie do siebie i zostałem szefem kuchni w fantastycznym programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. To dla mnie niesamowita przygoda! - mówi Mateusz Gessler. - W gotowaniu ogromne znaczenie mają emocje i zapewniam, że w tym programie ich nie zabraknie! - dodaje.


Jak zapowiada nadawca, uczestnicy programu muszą stanąć twarzą w twarz z mistrzem i sprostać jego oczekiwaniom. To nie będzie łatwe. Na zwycięzcę czekać będą 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. W programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” piekło nabiera zupełnie nowego znaczenia.

- Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”. Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m.in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście

- mówi Nina Terentiew, członek zarządu, dyrektor programowy Telewizji Polsat.


Siódmy sezon programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” pojawi się jesienią br. w Polsacie. Producentem wykonawczym reality show na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Jake Vision (więcej tutaj).
 
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Mateusz Gessler w programie „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” - sezon 7., premiera jesienią 2022 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...