reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przygodowy maraton w sierpniu w Boomerangu

dodano: 2022-07-09 04:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang W sierpniu br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Tomek i przyjaciele” i „Power Players” (sezon 2.), a w ramach pasma „Przez świat z Grizzym i Lemingami” taką produkcję jak „Grizzy i Lemingi”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, lato br. w Boomerangu to czas wakacyjnych premier. Kanał wyemituje premierowe epizody produkcji „Power Players” (sezon 2.) o odważnym Axelu i super zabawkach. W Boomerangu pojawią się nowe odcinki krótkometrażowe ostatniej odsłony animacji „Tomek i przyjaciele” oraz przygodowy maraton „Przez świat z Grizzym i Lemingami” z kreskówką „Grizzy i Lemingi” (więcej tutaj).

Sierpień 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Tomek i przyjaciele”
emisja: codziennie (od 8 sierpnia br.) o 6:45

Premiera krótkometrażowych odcinków odbędzie się w poniedziałek, 8 sierpnia br. o godzinie 6:45. Tego lata Tomek i jego przyjaciele, w najnowszej odsłonie klasycznej animacji, na stałe zagościli w domach małych widzów. Optymistycznemu bohaterowi od początku towarzyszyły inne przyjazne lokomotywy: Nia z Kenii, Kamcia z Japonii czy Piotruś, który tak jak Tomek mieszka na wyspie Sodor. Dotychczas przeżyli już wiele przygód. Zorganizowali sobie dzień, gdy wszystko robili na odwrót, przygotowywali się do wielkiej, kolorowej parady i startowali w wyścigu o Puchar Sodoru. W sierpniu br. kanał Boomerang wyemituje serię premierowych krótkometrażowych odcinków serialu „Tomek i przyjaciele”. Kamcia weźmie udział w wyścigu z Dieslem, ale to on zechce ustalać wszystkie zasady. Bohaterka zobaczy dla siebie wyzwanie - a nie ma dla niej nic lepszego, niż okazja do wykazania się. Nia wyruszy w kolejną trasę, by dowieźć ładunki. Jednak po drodze trafi na rodzinę kaczek. Lokomotywa zatrzyma się, żeby kaczki mogły przejść. Ale ptasia rodzina ani myśli ruszać się z miejsca. Wtedy Nia będzie musiała wykazać się kreatywnością, by pomóc kaczkom i wyruszyć w dalszą podróż (więcej tutaj).

„Power Players” 2
emisja: codziennie (od 8 sierpnia br.) o 7:00

Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 8 sierpnia br. o godzinie 7:00. Kiedy 9-letni Axel wybrał się do domu wujka Andrew, wszystko się zmieniło. Chłopiec miał zostać z nowym opiekunem, gdy jego rodzice wyjechali. Nie spodziewał się jednak, że w piwnicy wujka - wynalazcy odkryje opaski mocy, które pozwalają zamienić się w super zabawkę i ratować świat. Po uruchomieniu znaleziska Axel zorientuje się, że zabawki z przydomowej pracowni ożywają. Nowi kumple Axela to Sierżant Szarża, Niedźwierzyńca, Galileo, Slobot, Blobby i Masko. Od teraz wszyscy będą mieli super moce i po transformacji mogą wyruszać na specjalne misje. Ale bohater poznaje także postaci, które mają niecne zamiary - jest nim główny przeciwnik Axela, Madcap, który będzie chciał przejąć Opaski od ekipy Power Players. Boomerang zaprasza na premierowe odcinki drugiego sezonu kreskówki. Czy Madcap wciąż będzie knuł przeciwko Power Players? Czy Axel i jego znajomi podołają nowym wyzwaniom? Odpowiedzi czekać będą na widzów podczas codziennej emisji serialu (więcej tutaj).

„Przez świat z Grizzym i Lemingami”:
„Grizzy i Lemingi”
emisja: w soboty i niedziele (od 13 sierpnia br.) o 13:00

Premiera pasma nastąpi w sobotę, 13 sierpnia br. o godzinie 13:00. W kanadyjskim rezerwacie leśniczy opuścił swoją chatkę. To całkiem luksusowy domek - idealny dla wygodnickich zwierzątek! Każdy mieszkaniec lasu chciał zdobyć go dla siebie, ale udało się to Grizzy’emu. Wszystkie zwierzęta pogodziły się z tym - oprócz jednej grupki rozrabiaków. Niebieskie lemingi sprawiają wrażenie niepozornych, ale razem mogą wiele. Są chytre, zdeterminowane i w każdym odcinku robią misiowi psikusy, by wykurzyć go z domu. Ich harce zamieniają się w niezapomniane przygody. W sierpniu br. kanał Boomerang wyemituje odcinki z wszystkich sezonów kreskówki. Misiowi skończą się smakołyki. Szafki w jego kuchni będą zupełnie puste. Kiedy miś zacznie się zastanawiać, jak zdobyć przysmaki, dostrzeże, że lemingi mają na zewnątrz duże urządzenie. Okaże się, że jest to automat z przekąskami. Idealne rozwiązanie dla Grizzy’ego. Problem w tym, że ani on, ani lemingi nie będą mieli pieniędzy do wrzucenia do maszyny. Przypomną jednak sobie, że w lesie powinien znajdować się zakopany skarb - te monety pozwolą im dobrać się do ukrytych w automacie smakołyków. Bohaterowie zaczną poszukiwania (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...