reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i filmy w lipcu w Polsat JimJam

dodano: 2022-06-26 16:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W lipcu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”, filmy „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Benjamin i tajemnica grobowca”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Strażak Sam: kamera w akcji!”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Barbie Dreamtopia”, „Świąteczna niespodzianka Timmy'ego”, „Strażnicy Miasta - The Movie”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry” i „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Zgaduj z Jessem”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Zgaduj z Jessem”
emisja: codziennie o 6:00, 10:05 i 14:00

Bohaterem miesiąca będzie Jess (więcej tutaj). To czarno-biały kot znany z serii „Listonosz Pat” (więcej tutaj), który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na farmie. Wspólnie poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „Po co?”, „Jak?”, „Gdzie?” czy „Dlaczego?”. Jak zapowiada nadawca, oglądając ich przygody widzowie dowiedzą się m.in. dlaczego pająki budują pajęczyny, pszczoły robią miód oraz gdzie się podział cień. „Zgaduj z Jessem” to animowany serial edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. W każdym odcinku Jess zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi dotyczącej wybranego zagadnienia. Seria nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:05 i o 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki w kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W lipcu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Zgaduj z Jessem”, „Leo, strażnik przyrody” oraz „Daisy i Ollie” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Kot Jess  zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi, rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego. Z kolei Leo, dzielny strażnik przyrody, pokazuje dzieciom ciekawostki ze świata natury i dzikiej przyrody (więcej tutaj).

„Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”
emisja: w soboty i niedziele o 6:55

W weekendy od godziny 6:55 kanał Polsat JimJam pokaż sześć odcinków tej produkcji. Jak zapowiada nadawca, „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” to wzruszający serial animowany dla całej rodziny. Jest adaptacją bestsellerowej książeczki dla dzieci autorstwa Sama McBratneya. Bajka opowiada o wyjątkowej relacji ojca z synem. Widzowie śledzą losy i perypetie Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca, którym towarzyszą: kochająca zabawę Mała Polna Myszka, psotna Mała Szara Wiewiórka i podstępny Mały Czerwony Lisek, a także Mała Biała Sowa ze swoimi tajemniczymi opowieściami. Przyjaciele wspólnie przemierzają łąki, lasy i strumienie,  bawiąc się, śmiejąc i odkrywając cuda, jakie kryje w sobie świat. Dzięki przygodom Zająców widzowie będą mogli poznać jaką moc ma miłość i przyjaźń, a także dowiedzą się wielu prawd o świecie natury (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W lipcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 2 lipca br. o godzinie 11:10 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” (więcej tutaj) i o godzinie 13:05 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli” (więcej tutaj), w niedzielę, 3 lipca br. o godzinie 11:10 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” i o godzinie 13:05 „Benjamin i tajemnica grobowca”, w sobotę, 9 lipca br. o godzinie 11:05 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” i o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, w niedzielę, 10 lipca br. o godzinie 11:05 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota” i o godzinie 13:05 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” (więcej tutaj), w sobotę, 16 lipca br. o godzinie 11:10 „Strażak Sam: kamera w akcji!” (więcej tutaj) i o godzinie 13:05 „Strażak Sam i bohaterowie burzy”, w niedzielę, 17 lipca br. o godzinie 11:10 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!” i o godzinie 13:05 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj), w sobotę, 23 lipca br. o godzinie 11:05 „Lego Friends: Girlz 4 Life” (więcej tutaj) i o godzinie 13:05 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w niedzielę, 24 lipca br. o godzinie 11:05 „Barbie Dreamtopia” i o godzinie 13:05 „Świąteczna niespodzianka Timmy'ego”, w sobotę, 30 lipca br. o godzinie 11:05 „Strażnicy Miasta - The Movie” i o godzinie 13:05 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (więcej tutaj), w niedzielę, 31 lipca br. o godzinie 11:05 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry” (więcej tutaj) i o godzinie 13:05 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...