reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Turbo TV z pozwoleniem na Słowacji

dodano: 2022-07-09 22:58 | aktualizacja: 2022-07-09 23:22
autor: RO | źródło: parabola.cz

Słowacja Na Słowacji będzie nadawał nowy kanał telewizyjny Turbo TV. Spółka Turbo TV s.r.o., zarejestrowana w Bratysławie, uzyskała licencję regulatora medialnego RVR (Rada ds. Nadawania i Retransmisji) na rozpowszechnianie swojego projektu. Zgodnie z warunkami licencji, nadawca ma działać 24 godziny na dobę w języku słowackim za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

pilot telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ramówkę Turbo TV wypełnią programy muzyczne (36,1% czasu emisji) i rozrywkowe (29,9%). Pozostałe 20,1% zajmą programy dla dzieci, 10,4% programy edukacyjne, a 3,5% programy dramatyczne.

W klauzuli innych systemów nadawczych jest zawarte rozpowszechnianie za pośrednictwem satelity, sieci mobilnych, IPTV, MMDS oraz przez sieci komunikacji elektronicznej (3G, 4G, 5G). To oznacza, że kanał może pojawić się w jednej z platform DTH na rynku słowackim, np. w Skylink i może osiągnąć zasięg ogólnokrajowy.

Jednocześnie licencję uzyskała firma D.Expres, która chce nadawać program radiowy ROCK za pośrednictwem cyfrowego radia DAB+. Program Radio Rock wypełnią wiadomości i audycje muzyczne. D.Expres jest właścicielem słowackich stacji radiowych Rádio Expres, Rádio Melody i Europa 2.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...