reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„I nie było już nikogo” w kanale Epic Drama

dodano: 2022-07-14 14:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „I nie było już nikogo” W sobotę i niedzielę, 6 i 7 sierpnia br. o godz. 21:30 w kanale Epic Drama, w ramach pasma „Lato z Agathą Christie”, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. brytyjskiego serialu „I nie było już nikogo” („And Then There Were None”), adaptacji klasycznej powieści Agathy Christie. W obsadzie znaleźli się Maeve Dermody, Miranda Richardson, Charles Dance, Sam Neill i Aidan Turner.

Epic Drama „I nie było już nikogo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Świat stoi na krawędzi wojny. Dziesięciu zupełnie obcych sobie ludzi porzuca codzienne problemy i udaje się na Wyspę Żołnierzy, w pobliżu angielskiego wybrzeża Devon. Zostają odcięci od stałego lądu przez złą pogodę, a gospodarze rezydencji nagle znikają. Goście, z których każdy skrywa morderczy sekret, zaczynają umierać - jeden po drugim, zgodnie z zasadami rymowanki przedszkolnej „Dziesięciu żołnierzyków”. „I nie było już nikogo”, dwuczęściowy dramat, będzie miał swoją premierę w sobotę i niedzielę, 6 i 7 sierpnia br. o godzinie 21:30 na antenie kanału Epic Drama.

Lekkomyślny playboy. Upadły sędzia. Nerwowy biznesmen. Lekarz z Harley Street. Bogobojna panna. Skryta guwernantka. Obarczony poczuciem winy generał. Bezlitosny najemnik. Dwóch niespokojnych służących. Dziesięciu nieznajomych znajduje się w odcięciu od cywilizacji, a ich gospodarze, państwo U. N. Owen, gdzieś zniknęli. Każdy z gości zostaje oskarżony o nietypową i straszną zbrodnię - nagrania z oskarżeniami zaczynają rozbrzmiewać w całej rezydencji tuż po kolacji. Gdy goście zaczynają zdawać sobie sprawę, że żaden z nich nie widział zaginionych Owenów, prawdziwy powód ich obecności na wyspie staje się przerażająco jasny: mają zostać straceni, jeden po drugim.

Słońce wschodzi i zachodzi nad samotną wyspą, a liczba gości z dnia na dzień kurczy się za sprawą ich niewidzialnego wroga - do siedmiu, do sześciu, do pięciu. Kolejne morderstwa wydają się mieć związek ze złowieszczą rymowanką z przedszkola „Dziesięciu żołnierzyków”, której treść wisi w każdym pokoju. W miarę jak zmniejsza się ich szansa na przeżycie, wzajemna podejrzliwość gości przeradza się w poczucie zbiorowej zagłady. Wśród nich nie ma genialnego detektywa, który uratuje im życie i wskaże złoczyńcę - mają tylko siebie, lecz nie są w stanie sobie zaufać. Gdy zbliża się noc, każdy z gości musi zmierzyć się z najmroczniejszymi prawdami ze swojej przeszłości - wkrótce ma nadejść zemsta.

Po kolejnym morderstwie uczestnicy tracą ostatnią nadzieję na przeżycie i zaczynają godzić się ze swoim nieuniknionym losem. Ich poczucie strachu ustępuje miejsca potrzebie obłąkanej, ostatniej zabawy, pełnej seksualnego napięcia, zanim U. N. Owen - kimkolwiek jest - pojawi się, by ich wykończyć.

Kulminacja morderczego szału Owena okaże się znacznie dziwniejsza, niż ktokolwiek się spodziewał. W Londynie detektywi Maine i Pinnock są na tropie tego samego psychopaty - czy uda im się rozwikłać zagadkę i dotrzeć na wyspę, zanim sprawca zakończy program egzekucji? A może wydarzenia na wyspie okażą się najdoskonalszym planem morderstwa, jaki kiedykolwiek wymyślono, bo zgodnie z zasadami rymowanki „Dziesięciu żołnierzyków” - na samym końcu nie będzie już nikogo.

Dramat „I nie było już nikogo” zostanie wyemitowany w sobotę i niedzielę, 6 i 7 sierpnia br. o godzinie 21:30 na antenie kanału Epic Drama (więcej tutaj).
 
Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Adrian Rogers
Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Adrian Rogers
Aidan Turner i Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Robert Viglasky
Aidan Turner i Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Robert Viglasky
Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Robert Viglasky
Maeve Dermody w serialu „I nie było już nikogo”, foto: Robert Viglasky


„I nie było już nikogo” - sezon 1., emisja w sobotę i niedzielę, 6 i 7 sierpnia 2022 roku o godz. 21:30 w Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...