reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 30.07.2022

dodano: 2022-07-29 10:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z The FA Community Shield: Liverpool FC - Manchester City. Transmisje live z Tour de Pologne w Polsacie i TVP. Superpuchar Niemiec: RB Lipsk - Bayern Monachium w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba

15:30 Tenis: WTA World Tour, Praga:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: The FA Community Shield: 
Liverpool FC - Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Viktoria 1889 Berlin - VfL Bochum
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
SV 07 Elversberg - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
SSV Jahn Regensburg - 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Viktoria 1889 Berlin - VfL Bochum
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
VfB Lübeck - FC Hansa Rostock

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

15:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de France:
Etap 7
Komentarz: Adam Probosz, Stanisław Brzósko
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Most:
Wyścig 1

16:00 Formuła E: ePrix Wielkiej Brytanii:
Wyścig 1
 
Golf Channel

14:30 Golf: European Tour, Fife:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Detroit:
3. runda
Komentarz: Mateusz Kniaginin, Katarzyna Nieciak
 
Motowizja

11:35 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Spa Francorchamps:
Wyścig 1

21:00 Wyścigi samochodowe: GT World Challenge Europe, Spa Francorchamps:
Wyścig 1
 
Polsat Sport

11:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1

13:15 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1

15:15 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Arka Gdynia


20:00 Piłka nożna: Superpuchar Holandii: 
AFC Ajax - PSV Eindhoven

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Corinthians Paulista - Botafogo FR

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowym Jork: 
Adam Kownacki - Ali Demirezen
 
Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 3: Grand Prix Węgier:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:00 Tenis: ATP World Tour, Kitzbühel:
Finał

18:00 Formuła 2: Grand Prix Węgier:
Wyścig 1

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Charlotte FC - Columbus Crew

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 277: 
Julianna Pena - Amanda Nunes
 
Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Livingston FC - Rangers FC

17:30 Tenis: ATP World Tour, Umag:
1/2 finału

20:00 Tenis: ATP World Tour, Umag:
1/2 finału

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Atlanta:
1/2 finału

04:00 (so/nd) Piłka nożna: Soccer Champions Tour: 
Real Madryt - Juventus FC
 
Sportklub

08:35 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 1

21:45 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Indianapolis:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP 1

14:50 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
 
TVP Sport

11:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

14:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Pologne:
Etap 1
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

17:30 Tenis: WTA World Tour, Warszawa:
1/2 finału
Komentarz: Jacek Jońca

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Warta Poznań

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

22:45 Boks: Gala, Bournemouth: 
Chris Billam-Smith - Isaac Chamberlain
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

12:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy juniorek:
Szwecja - Islandia

14:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy juniorek:
Norwegia - Brazylia

14:45 Wyścigi samochodowe: W Series, Budapeszt:
Wyścig

15:00 Rajdy samochodowe: NRX Rallycross Series, Szwecja:
2. runda

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Cardiff City - Norwich City
Komentarz: Kamil Kania, Adam Targowski

16:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy juniorek:
Dania - Austria

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Grand Prix of Indy 2:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Middlesbrough FC - West Bromwich Albion
Komentarz: Mateusz Juza, Maciej Łuczak

18:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy juniorek:
Holandia - Słowenia

19:00 Baseball: Liga MLB:
Rays - Guardians

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Bedminster: 
2. runda 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:30 Piłka nożna: Superpuchar Niemiec:
RB Lipsk - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

20:15 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Tottenham Hotspur - AS Roma

00:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Mets

02:00 (pt/so) Piłka nożna kobiet: Copa América Femenina
Kolumbia - Brazylia

03:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Giants - Cubs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...