reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: TV Regio HD i Biznes24 HD w usłudze Hiway

dodano: 2022-08-03 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea/satkurier.pl

TV Regio W poniedziałek, 1 sierpnia br. oferta usługi Hiway w sieci Inea z Poznania powiększyła się o kanały TV Regio HD i Biznes24 HD. Stacja firmy Dynamic Media w telewizji Hiway dostępna będzie w paczce Regio. Kanał funduszu ASI Tech Tier Investment (Tier Investment) dostępny będzie w paczkach Classic oraz Extra i pojawi się również w pakietach telewizji biznesowej.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Regio HD to stacja o charakterze uniwersalnym, z portfolio firmy Dynamic Media. W ofercie kanału widzowie znajdą transmisje mszy świętych, reportaże, filmy dokumentalne, programy informacyjne, publicystyczne, edukacyjne, motoryzacyjne, kulinarne, podróżnicze, historyczne, biograficzne, rozrywkowe czy religijne. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2019 roku (więcej tutaj).

Biznes24 HD to kanał poświęcony tematykom finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2020 roku. Za projektem kanału Biznes24 HD stoją obecnie dziennikarz Roman Młodkowski i fundusz ASI Tech Tier Investment (Tier Investment) (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Inea powiększyła się o takie stacje jak m.in. TVP Kobieta HD i TVP Dokument HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...