reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-10 - 2023-06-11

Polsat Games: Finały Ultraligi w formacie LAN

dodano: 2022-08-10 09:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Frenzy

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics W poniedziałek, 15 sierpnia br. 8 graczy w „Teamfight Tactics” spotka się w studiu kanału Polsat Games, aby powalczyć o tytuł mistrza Polski, nagrody z puli 26 000 złotych i awans do europejskich rozgrywek Star Cup i Super Brawl. Decyzją organizatora firmy Frenzy i producenta gry firmy Riot Games, do studia kanału Polsat Games zostaną zaproszeni także kibice. Limitowana liczba wejściówek trafi do społeczności w drodze konkursów, zorganizowanych przez Frenzy, Riot Games, Macieja Gramackiego „Kezmana” i Cezarego Cholewskiego „BlackFireIce'a”.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Faza bitwy”

Jak zapowiadają organizatorzy, czwarty sezon Ultraligi „Teamfight Tactics” powoli dobiega końca, co nie znaczy, że emocje słabną. Trwająca właśnie „Faza bitwy” obfituje w ciekawe i nietypowe kompozycje, a gracze pozwalają sobie na ryzykowną grę dokręcając bardzo mocne jednostki na 3*. Ciekawostką jest także dobra dyspozycja debiutantów: Spoti’ego, Vernacc’a i Morgoth’a, którzy w czwartek, 11 sierpnia br. powalczą o dwa ostatnie miejsca finałowe z weteranami: Zbrojsonem, Vicer’em, Simplywojtkiem, Shircane’m oraz Sage’m. Na ten moment różnice punktowe są tak niewielkie, że wydarzyć się może wszystko.

„Wielki finał”

Miejsce w „Wielkim finale” zagwarantowało sobie sześciu zawodników, którzy byli najlepsi w fazie karuzeli, i są to: Left, Aki, ANO Shreddin,  DV1 Erneściak, BLP Kubixon oraz Kezman. Dwóch kolejnych uczestników widzowie poznają w czwartek, 11 sierpnia br., a cała ósemka spotka się w poniedziałek, 15 sierpnia br. o godzinie 16:00, aby w studiu kanału Polsat Games i przy aplauzie publiczności zmierzyć się w ostatecznej serii pojedynków.

Wejściówki na LAN-a

W tym sezonie wyjątkowo finał rozegrany zostanie przy udziale publiczności. Limitowane wejściówki na wydarzenie będzie można zgarnąć w serii konkursów zorganizowanych przez firmy Frenzy i Riot Games oraz Macieja Gramackiego „Kezmana” i Cezarego Cholewskiego „BlackFireIce'a”. Informacje odnośnie tego jak zdobyć wejściówkę będą publikowane na portalach społecznościowych podmiotów biorących udział w zabawie. Jak czytamy w komunikacie, aby zdobyć jeden z biletów od Frenzy, trzeba uważnie śledzić najbliższą transmisję Ultraligi „Teamfight Tactics”, gdzie komentatorzy w przerwach meczowych zadadzą kilka pytań. Zostaną one powtórzone na oficjalnym profilu Ultraligi na Twitterze, a osoby, które najszybciej lub najlepiej (w zależności od poszczególnego zadania konkursowego) udzielą odpowiedzi otrzymają bilet wstępu na finały LAN-owe.

Transmisję z ostatniego dnia „Fazy bitwy” można będzie oglądać w kanałach Polsat Games w internecie i telewizji od godziny 18:00 w czwartek (11 sierpnia br.), a „Wielki finał” zostanie rozegrany w poniedziałek (15 sierpnia br.) o godzinie 16:00 (więcej tutaj). - Do zobaczenia na LAN-ie - zapraszają organizatorzy.
 
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

11 sierpnia (czwartek)
18:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games

15 sierpnia (poniedziałek)
16:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...