reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Serialowe premiery w sierpniu na kanale Novelas+

dodano: 2022-08-10 12:53 | aktualizacja: 2022-08-16 07:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska

Novelas+ W sierpniu br. kanał telewizyjny Novelas+ poleca swoim widzom szczególnie takie serialowe produkcje jak „Gdzie jest Frida?”, „W niewoli przeszłości” i „Aromat miłości”.

Novelas TV
Novelas+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, trzy serialowe premiery pojawią się w sierpniu br. w kanale Novelas+. W sierpniu br. w kanale Novelas+ oraz w serwisie CANAL+ Online pojawią się trzy premierowe propozycje serialowe, takie jak „Gdzie jest Frida?” (serial dostępny od wtorku, 9 sierpnia br. o godzinie 16:50), „W niewoli przeszłości” (od wtorku, 23 sierpnia br. o godzinie 17:45) oraz „Aromat miłości” (od piątku, 26 sierpnia br. o godzinie 15:00). Tajemnicze zaginięcie młodej dziewczyny, córki lokalnego multimilionera w dramacie „Gdzie jest Frida?”. Niezagojone rany z przeszłości i dojrzewająca przez lata chęć zemsty, czyli brazylijski serial „W niewoli przeszłości”. Miłosna historia kochanków pochodzących z zupełnie różnych środowisk w telenoweli „Aromat miłości” z Carmen Villalobos i Williamem Levym w rolach głównych.

Sierpień 2022 roku w ofercie kanału Novelas+:

„Gdzie jest Frida?”
emisja: od wtorku, 9 sierpnia br. o 16:50

Frida jest najstarszą córką multimilionera Abelardo Ponsa oraz Marceli Bribieski, zamożnej pary, która wiedzie z pozoru idealne i szczęśliwe życie. Kiedy dziewczyna znika w tajemniczych okolicznościach na jaw zaczynają wychodzić sekrety dotyczące członków rodziny i najbliższych przyjaciół. Kłamstwa, pretensje i historie z przeszłości burzą obraz idealnego i szczęśliwego świata, który okazuje się jedynie iluzją. Podczas poszukiwań Fridy wewnętrzne konflikty powodują rozłam w rodzinie. Krok po kroku wszyscy stają się podejrzanymi i nikt nie spodziewa się, że historia przybierze tak dramatyczny obrót. Okazuje się, że nawet najbliższym nie można ufać.

„W niewoli przeszłości”
emisja: od wtorku, 23 sierpnia br. o 17:45

Historia Rity - młodej kobiety, która pragnie sama wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy z przeszłości. Carminha po śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem, wyrzuca dziewczynkę z domu. Rita jest zmuszona przedwcześnie dorosnąć i walczyć o swoje życie. Wkrótce los się do niej uśmiecha i zostaje adoptowana. Jako Nina przeprowadza się do Argentyny, gdzie wiedzie dostatnie życie. Dzięki nowej rodzinie zdobywa edukację i staje się słynną szefową kuchni. Po latach, nierozpoznana i zmotywowana do zemsty, Nina powraca do Brazylii, zdobywając posadę osobistej kucharki rodziny Carminha. Dziewczyna jest tak pochłonięta chęcią zemsty, że ryzykuje nawet swoje osobiste szczęście. Czy Ninie uda się uwolnić z „niewoli przeszłości” (więcej tutaj)?

„Aromat miłości”
emisja: od piątku, 26 sierpnia br. o 15:00

Teresa Suárez „La Gaviota” razem ze swoją matką Carmenzą przyjeżdża co roku do hacjendy Casablanca pracować przy zbiorach kawy. Kobiety mają nadzieję, że wkrótce same wejdą w posiadanie kawałka ziemi, ponieważ Octavio Vallejo, właściciel hacjendy, obiecał dać Gaviotcie jeden hektar pola, jako dowód wdzięczności za uratowanie mu życia. Niestety Don Octavio niespodziewanie umiera. Gaviota próbuje nakłonić rodzinę Vallejo do wywiązania się z obietnicy zmarłego i poznaje Sebastiána (w tej roli William Levy), syna Octavia. Mężczyzna jest zaręczony z Lucíą Sanclemente (Carmen Villalobos), ambitną i bardzo przebiegłą kobietą. Z czasem Gaviotę i Sebastiána zaczyna łączyć gorące uczucie. Czy kochankowie z zupełnie różnych światów będą w stanie zawalczyć o swoją miłość?
 
Dailyn Valdivieso, Katherine Vélez, Laura Londoño, Andrés Toro i Laura Junco w serialu „Aromat miłości”, foto: Telemundo
Dailyn Valdivieso, Katherine Vélez, Laura Londoño, Andrés Toro i Laura Junco w serialu „Aromat miłości”, foto: Telemundo
William Levy i Laura Londoño w serialu „Aromat miłości”, foto: Telemundo
William Levy i Laura Londoño w serialu „Aromat miłości”, foto: Telemundo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...