reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bez rosyjskiego pakietu w Antik TV

dodano: 2022-08-11 18:49
autor: RO | źródło: parabola.cz

Antik Telecom Operator telekomunikacyjny Antik Telecom, mający siedzibę w Koszycach na Słowacji, przestał oferować swoim klientom pakiet rosyjskich kanałów telewizyjnych. W skład dodatkowej usługi wchodziły kanały publiczne i niektóre kanały komercyjne za cenę 3,90 euro miesięcznie. Oferta była dostępna tylko dla abonentów Antik TV w Internecie.

touchit.sk
Antik TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rosyjski pakiet (Ruský balík) został wprowadzony przez Antik Telecom w styczniu 2021 roku. W momencie uruchomienia były w nim dostępne kanały RTR Planeta, Rossija 24, Pierwyj, Dom Kino Premium, Dom Kino, Poechali!, Telekafe, Wremia, Telekanal O!, Bober, Muzyka Pierwogo, Gulli Girl, TiJi Russia, Karusel International, 8 kanal Int., 7D7, RTVi, RTVi Retro i Russian Travel Guide.

Część rosyjskich stacji (RTR Planeta, Rossija 24, Pierwyj) nie mogą być nadawane na terytorium Unii Europejskiej. Ich nadawcy znaleźli się na liście sankcji za inwazję Rosji na Ukrainę i rozpowszechnianie informacji propagandowych.

Klienci Antik Telecom mogą za to zamówić pakiet ukraińskich kanałów. Operator w ten sposób reaguje na liczną ukraińską mniejszość w Czechach i na Słowacji.

Ukraiński pakiet jest sprzedawany w cenie 2,9 euro. Są w nim zawarte kanały Ukraine 1 HD, Ukraine 2 HD, Dacha HD, Rybalka HD, Kus-Kus HD, FilmUADrama HD, FilmUALive HD, XSport HD, Star Cinema HD, Star Family HD, NLO TV1/NLO TV2 HD i 36,6 HD.

Antik Telecom świadczy usługi IPTV, OTT i DTH na Słowacji, a także sprzedaje swoje usługi w Czechach. Platforma satelitarna Antik Sat jest dystrybuowana przez satelitę Eutelsat 16A (16°E).

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...