reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

Sport w polskiej TV 20.08.2022

dodano: 2022-08-19 12:48 | aktualizacja: 2022-08-19 21:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Memoriału Huberta Wagnera: Polska - Serbia. Transmisje live z WTA World Tour Cincinnati tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

19:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Real Saragossa - UD Levante
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Widzew Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
1/2 finału
Komentarz: Bartek Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

19:00 Tenis: WTA World Tour, Cincinnati:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - Real Madryt
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Widzew Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

16:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Komentarz: Mateusz Dziopa, Patryk Malitowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - FC Nantes
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

19:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Real Saragossa - UD Levante
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
CA Osasuna - Cadiz CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Betis Balompie
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - Sporting CP
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - US Salernitana Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - US Lecce
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy:
Wyścig kobiet

13:45 Kolarstwo szosowe: PostNord Danmark Rundt:
Etap 5

15:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 2

18:15 Jeździectwo: Global Champions Tour, Londyn:
Zawody

20:15 Snooker: European Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

12:15 Triatlon: Collins Cup, Bratysława:
Zawody

14:15 Triatlon: Collins Cup, Bratysława:
Zawody

16:00 Triatlon: Collins Cup, Bratysława:
Zawody
 
Fightklub

19:00 Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship:
Gala

 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Praga:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

19:30 Golf: PGA Tour, Wilmington:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:50 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Lausitz:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Lausitz:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praga



 
Polsat Sport

13:00 Tenis: ATP Challenger, Kozerki:
1/2 finału

16:00 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Argentyna - Iran

18:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Huberta Wagnera: 
Polska - Serbia

21:00 Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/2 finału

00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Cincinnati:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 278:
Kamaru Usman - Leon Edwards;
Marcin Tybura - Aleksander Romanow
 
Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: ATP Challenger, Kozerki:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Skra Częstochowa


03:00 (so/nd) Boks: Gala, San Diego: 
Emanuel Navarette - Eduardo Baez
 
Polsat Sport News

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Hibernian FC - Rangers FC

18:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Ukraina - Cypr
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sandown:
Wyścig 1

15:30 Żeglarstwo: SailGP, Kopenhaga:
Dzień 2

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - NŠ Mura

21:15 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Watkins Glen:
Wyścig
 
TVP 1

20:10 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Dzień 6 - sesja wieczorna

 
TVP Sport

08:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Chód na 20 km kobiet i mężczyzn

12:05 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy:
Wyścig kobiet

13:20 Kajakarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

14:35 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału singla kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
Zawody

18:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
Komentarz: Tomasz Jasina, Bartosz Jurkowski

20:10 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
Dzień 6 - sesja wieczorna
 
Viaplay

11:00 Dart: New South Wales Darts Masters:
1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - Holstein Kiel 

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - 1. FC Nürnberg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg - Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - SV Werder Brema 
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Borzęcki, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - TSG Hoffenheim
Komentarz: Rafał Kędzior 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05 
Komentarz: Mateusz Juza 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - SC Freiburg
Komentarz: Dominik Kania 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Watford FC
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Brentford FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Nottingham Forest
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Aston Villa
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Southampton FC
Komentarz: Kamil Kania, Michał Łuczak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Arsenal FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - RB Lipsk
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz 

18:30 Sporty walki: PFL Playoffs:
Kayla Harrison - Martina Jindrova
Komentarz: Patryk Prokulski

19:00 Sporty walki: Glory Kickboxing 81:
Ben Saddik - Adegbuyi
Komentarz: Daniel Dziubicki

19:00 Sporty walko: KSW 73:
Arkadiusz Wrzosek - Tomasz Sarara
Komentarz: Maciej Materla, Dominik Durniat

19:00 Baseball: Liga MLB:
Phillies - Mets

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Golf: US Amateur Open: 
4. runda

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - White Sox

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Indy Car Series, St Louis:
Wyścig
Komentarz: Bartek Budnik, Bartek Pokrzywiński

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Marlins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...