reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Świat Sundance” we wrześniu w SundanceTV

dodano: 2022-08-22 07:11 | aktualizacja: 2022-08-22 14:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV We wrześniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom w ramach pasma „Świat Sundance” takie produkcje filmowe jak „Córki Abril”, „Lost & Found”, „Uczeń” i „God Bless America”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. kanał SundanceTV zaprasza na pasmo „Świat Sundance”, a w nim na jedyne w swoim rodzaju i nieszablonowe filmy niezależne, przedstawiające zróżnicowane historie z różnych zakątków świata. W czwartkowe wieczory na antenie pojawią się między innymi:  poruszający dramat „Córki Abril” o trudnej i nietypowej relacji matki z 17-letnią córką, która zachodzi w ciążę, czy film „Uczeń” ukazujący historię wychowanego w ukrytym raju Alexandra - na pozór zwykłego chłopca, który jest także wyszkolonym zabójcą. Stacja SundanceTV zaprasza do „Świata Sundance” od 1 września br., w czwartki o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Świat Sundance” w SundanceTV:

„Córki Abril” („April’s Daughter”)
reżyseria: Michael Franco, występują: Ana Valeria Becerril, Joanna Larequi i Emma Suárez
emisja: w czwartek, 1 września br. o 22:00

17-letnia Valeria jest w ciąży ze swoim nastoletnim chłopakiem. Nie poinformowała o tym swojej nieobecnej matki, Abril. Kiedy Clara, siostra dziewczyny, w tajemnicy dzwoni do matki, kobieta przyjeżdża i jest pełna troski, wsparcia i czułości. Jednak gdy dziecko przychodzi na świat, szybko staje się jasne, dlaczego Valeria chciała trzymać się jak najdalej od Abril.

„Lost & Found” („Lost & Found”)
reżyseria: Liam O Mochain, występują: Norma Sheahan, Brendan Conroy i Liam O Mochain
emisja: w czwartek, 8 września br. o 22:00

„Lost & Found” to siedem połączonych ze sobą historii, których akcja rozgrywa się wokół Biura Rzeczy Znalezionych na jednym z irlandzkich dworców kolejowych. Daniel desperacko próbuje utrzymać swoją nowo zdobytą pracę w biurze. Eddie spędza większość czasu na dworcu żebrząc i każdego dnia opowiadając inną historię - która z nich jest prawdziwa? Gabriel planuje zaskoczyć swoją dziewczynę, oświadczając się w chmurach, ale ochrona lotniska ma wobec niego inne plany. Babcia prosi wnuka o odzyskanie tajemniczej bransoletki, którą jako dziecko zakopała w ogrodzie swego rodzinnego domu w Polsce. Moya odwiedza dom pogrzebowy i wpisuje się do księgi kondolencyjnej, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tego wpisu. Paudge, gderliwy właściciel pubu, wciąż remontuje swój lokal w nadziei na przyciągnięcie klientów, jednak bez względu na liczbę hucznych otwarć, mieszkańcy wciąż omijają bar szerokim łukiem. Sile wyznaczyła już datę swojego ślubu i nic jej nie powstrzyma przed realizacją planu, nawet brak pana młodego.

„Uczeń” („Partisan”)
reżyseria: Ariel Kleiman, występują: Florence Mezzara, Vincent Cassel, Nigel Barber i Jeremy Chabriel
emisja: w czwartek, 15 września br. o 22:00

Alexander jest jak każde inne dziecko: wesoły, ciekawski i naiwny. Jest również wyszkolonym zabójcą. Wychowany w ukrytym raju, chłopiec dorastał patrząc na świat oczami swojego ojca, Gregoriego. W miarę jak Alexander zaczyna myśleć samodzielnie, skrywane dotąd lęki nabierają kształtu, a idylliczny świat stworzony przez opiekuna zaczyna ujawniać swoje sekrety.

„God Bless America” („God Bless America”)
reżyseria: Bobcat Goldthwait, występują: Tara Lynne Barr i Joel Murray
emisja: w czwartek, 22 września br. o 22:00

Frank ma już dość upadającej amerykańskiej kultury. Rozwiedziony, niedawno zwolniony z pracy i prawdopodobnie śmiertelnie chory mężczyzna naprawdę nie ma już po co żyć. Zamiast jednak odebrać sobie życie, kupuje broń i postanawia wyładować swoją frustrację na najokrutniejszych, najgłupszych i najbardziej nietolerancyjnych ludziach, jakich tylko może sobie wyobrazić - zaczynając od kilku szczególnie odrażających gwiazd telewizji reality. Frank znajduje niezwykłą wspólniczkę w licealistce o imieniu Roxy, która podziela jego wściekłość i poczucie beznadziei. Razem rozpoczynają ogólnokrajowy atak na najbardziej irytujących celebrytów.
 
Tara Lynne Barr w filmie „God Bless America”, foto: AMC Networks International
Tara Lynne Barr w filmie „God Bless America”, foto: AMC Networks International
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Emma Suárez w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Emma Suárez w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International


„Świat Sundance” - emisja w czwartki (od 1 września 2022 roku) o godz. 22:00 w SundanceTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...