reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ameryka we wrześniu w National Geographic Wild

dodano: 2022-08-30 19:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild We wrześniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom taki program jak „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (sezon 2.), w ramach pasma „Urodzinowy maraton doktora Pola” takie produkcje jak „Niezwykły dr Pol” (sezon 12.) i „Niezwykły dr Pol: Odcinek bardzo specjalny”, a w ramach pasma „Parki narodowe Ameryki” takie programy jak „Parki narodowe Ameryki”, „Parki narodowe USA: Ukryte skarby” i „Parki narodowe USA: Niedźwiedzie”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu br. kanał National Geographic Wild świętować będzie wyjątkową okazję specjalnym pasmem „Urodzinowy maraton doktora Pola”.

Jak zapowiada nadawca, dużo pozytywnych emocji będzie czekać na widzów stacji National Geographic Wild. W niedzielę, 4 września br. 80. urodziny obchodzić będzie weterynarz doktor Jan Pol. Z tej okazji kanał zaprasza wszystkich widzów na telewizyjną celebrację, emitując specjalne pasmo premier zatytułowane „Urodzinowy maraton doktora Pola” (emisja w niedzielę, 4 września br. od godziny 14:00). We wrześniu br. widzów czekać będzie również premierowa produkcja z innym miłośnikiem zwierząt, czyli seria „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (premiery w poniedziałki, od 19 września br. w godzinach 17:00 i 18:00), w którym widzowie dowiedzą się co nieco o podstawach czworonożnej behawiorystki.

Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Urodzinowy maraton doktora Pola”:
emisja: w niedzielę, 4 września br. o 14:00
Doktor Jan Pol jest znany z tego, że poświęca swoje życie dla innych, szczególnie zwierząt. Altruista w pełnej krasie. Jednak tym razem, w dzień jego 80. urodzin, które przypadają na 4 września, wszystkie reflektory będą skierowane głównie na niego. Kanał National Geographic Wild zaprasza na specjalne pasmo poświęcone temu weterynarzowi.

„Urodzinowy maraton doktora Pola”:
„Niezwykły dr Pol” 12 („The Incredible Dr. Pol 12 Compilations”)
emisja: w niedzielę, 4 września br. o 14:00

- To będzie najlepsza telewizyjna impreza. W tym odcinku przypomnimy sobie wszystkie najważniejsze wydarzenia z udziałem doktora Pola, które wydarzyły się w ciągu ostatniej dekady. Nie zabraknie radosnych chwil i tortu ze świeczkami. W pewnym momencie weterynarze będą musieli przerwać świętowanie, by udać się na interwencje - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Urodzinowy maraton doktora Pola”:
„Niezwykły dr Pol: Odcinek bardzo specjalny” („The incredible Dr. Pol: A 200th Polapalooza”)
emisja: w niedzielę, 4 września br. o 15:00

- Nie dość, że urodziny, to jeszcze okrągła rocznica. W dwusetnym odcinku programu razem z doktorem Polem, Diane i Charlesem przypomnimy sobie najweselsze i najbardziej wzruszające momenty. Szykujcie chusteczki - zapowiada nadawca.

„Parki narodowe Ameryki”:
emisja: w niedziele (od 11 września br.) o 14:00
W tym specjalnym paśmie widzowie odkryją majestat najciekawszych parków narodowych położonych na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Widzowie przeniosą się nie tylko do słynnego Wielkiego Kanionu, ale również do mniej kojarzonych miejsc (więcej tutaj).

„Parki narodowe Ameryki”:
„Parki narodowe Ameryki” („America’s National Park”)
emisja: w niedziele (od 11 września br.) o 14:00

Wielki Kanion, „Wrota Arktyki”, wulkany z Hawaii. W programie widzowie odkryją piękno parków narodowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zarówno tych znanych z popkultury, jak i tych mniej rozpowszechnionych (więcej tutaj).

„Parki narodowe Ameryki”:
„Parki narodowe USA: Ukryte skarby” („America’s National Park: Hidden Gems”)
emisja: w niedziele (od 11 września br.) o 16:00

Niektóre parki narodowe cieszą się umiarkowaną popularnością wśród turystów, mimo to zasługują, by trochę się nimi zachwycić. Oto i one (więcej tutaj).

„Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” 2 („Cesar Millan: Better Human, Better Dog” 2)
emisja: w poniedziałki (od 19 września br.) o 17:00

Bardzo pozytywny trend przygarniania bezdomnych psów ma się dobrze. Niestety zwierzęta, które nierzadko przeszły przez sporą traumę, nie są łatwe do wychowania, tym bardziej, gdy ich nowi opiekunowie nie mają doświadczenia w pracy z czworonogami. Na szczęście z pomocą przychodzi Cesar Millan, psi behawiorysta. Widzowie zobaczą m.in. jak rozwiązać nasilający się konflikt między dwoma silnymi psami. Poznają też historię malutkiej suczki rasy chihuahua, która potwornie boi się otaczającego świata. Paraliżujący pupilkę strach negatywnie wpływa na jej właścicieli (więcej tutaj).

„Parki narodowe Ameryki”:
„Parki narodowe USA: Niedźwiedzie” („America’s National Park: Bears”)
emisja: w niedzielę, 25 września br. o 15:00

W programie widzowie towarzyszą pracownikom parków narodowych, którzy robią wszystko, by chronić niedźwiedzie. To niebezpieczna, acz niesamowicie interesująca praca.
 
Jan Pol w programie „Niezwykły dr Pol”, foto: The Walt Disney Company
Jan Pol w programie „Niezwykły dr Pol”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...