reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RTL Klub i inne kanały RTL zmienią się na Węgrzech

dodano: 2022-09-04 15:49
autor: RO | źródło: media1.hu

RTL Grupa telewizyjna RTL na Węgrzech przygotowuje się na jedną z największych zmian w swojej historii. Według portalu Media1, kanały RTL Klub i inne czeka transformacja do nowych marek. Zmiany mogą nastąpić w 25. urodziny, które będą obchodzone pod koniec października 2022 roku.

rtlmost.hu/RTL Klub
RTL Klub


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały telewizyjne RTL Magyarország (RTL Hungary) wkrótce zmienią nazwy i odświeżą swój wizerunek. Nowe nazewnictwo jest już widoczne na fakturze jednego z dostawców telewizji kablowej. Do zmiany może dojść 1 listopada 2022.

Szczegóły zmian, które mają nastąpić jesienią br.:
  • RTL Klub zmieni się w RTL (RTL Klub HD stanie się RTL HD)
  • RTL+ ma kontynuować działalność jako RTL Három (RTL Három HD)
  • RTL II ma zamienić się w RTL Kettő (RTL Kettő HD)

Prezes RTL Magyarország, Vidus Gabriella, potwierdziła fakt zmiany nazwy RTL Klub na konferencji prasowej. Ponadto ma zatwierdzić nowy wizerunek spółki dominującej. Prezes nie powiedziała o rebrandingu innych stacji RTL, a także nie zdradziła dokładnej daty ich przekształcenia. Jednak z okazji 25. urodzin RTL ma przypomnieć widzom najbardziej udane momenty RTL z ostatnich dziesięcioleci na Węgrzech. Program złożony z dwóch odcinków ma zostać wyemitowany 23 i 30 października.

Wszystkie kanały węgierskiej grupy telewizyjnej RTL Hungary są nadawane za pośrednictwem satelitów Thor na pozycji 0,8°W. Są zaszyfrowane dla abonentów Digi TV i Direct One na Węgrzech. Portfolio składa się z takich stacji, jak RTL Klub, RTL II, RTL Gold, RTL+, Sorozat+, Muzsika TV, Film+ czy Cool TV.

Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...