reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usterka” 18 na kanale TTV

dodano: 2022-09-07 11:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Usterka” W środę i czwartek, 7 i 8 września br. o godz. 22:00 na kanale TTV wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 18. (licząc z emitowanymi w TVN, a 15. seria tylko w TTV) polskiego programu „Usterka”. Gospodarzami będą Dominik Strzelec („Polowanie na ogród” w HGTV i ITVN Extra/TVN International Extra), Adam Milcz i Łukasz Milcz. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV, Metro, TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra).

TTV „Usterka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy - z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru - czasami warto podglądać. W tym sezonie ekipy usterkowe łączą siły: poznańskich fachowców ma na oku Dominik Strzelec („Polowanie na ogród” w HGTV i ITVN Extra/TVN International Extra - więcej tutaj), a bracia Adam Milcz i Łukasz Milcz będą podglądać fachowców w Józefowie.

W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera śledzi każdy ich ruch. Obserwowani fachowcy naprawiają tytułowe „usterki” na wiele różnych sposobów i w szerokim przedziale cenowym, nie zawsze sumiennie, choć zdarzają się też tacy, którzy wykonują zlecenie bez zarzutu. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program: Dominik Strzelec, Adam Milcz i Łukasz Milcz. - Jedno jest pewne - profesjonaliści nie mają się czego obawiać - zapewnia nadawca (więcej tutaj).
 
Dominik Strzelec w programie „Usterka”, foto: Kriz Barvsson/Warner Bros. Discovery
Dominik Strzelec w programie „Usterka”, foto: Kriz Barvsson/Warner Bros. Discovery
Dominik Strzelec, Ewa i Julia w programie „Usterka”, foto: Warner Bros. Discovery
Dominik Strzelec, Ewa i Julia w programie „Usterka”, foto: Warner Bros. Discovery

„Usterka” - sezon 18., emisja w środy i czwartki (od 7 września 2022 roku) o godz. 22:00 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV, Metro, TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...