reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 10.09.2022

dodano: 2022-09-09 10:14 | aktualizacja: 2022-09-10 16:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z 1/2 finału Mistrzostw Świata siatkarzy: Polska - Brazylia. Transmisja live z finału US Open 2022 w TVN i Eurosporcie (Iga Świątek - Ons Jabeur).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Brestois 29
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Wisła Płock
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Brestois 29
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - LOSC Lille
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Wisła Płock
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Celta Vigo
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Sevilla FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

16:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Famalicão - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - Portimonense SC
Komentarz: Julian Kowalski, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - GD Chaves
Komentarz: Patryk Mirosławski
 
Eurosport 1

12:15 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 20
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

18:00 Tenis: US Open:
Finał miksta
Komentarz: Maciej Łuczak, Dawid Olejniczak

21:30 Tenis: US Open: 
Iga Świątek - On Jabeur

Komentarz: Lech Sidor, Piotr Sierzputowski

03:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Oyama:
Wyścig
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

18:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta:
Etap 4
Komentarz: Stanisław Brzósko, Sebastian Szczęsny

20:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Edynburg:
Wspinaczka na czas
Komentarz: Jarosław Kowalski
 
FightBox

19:00 Mix Fight Championship:
Sergej Braun - Regian Eersel

 
Fightklub

02:00 (so/nd) Sporty walki: BKFC 29:
Britain Hart Beltran - Charisa Sigala

 
Golf Channel

13:00 Golf: DP World Tour, Surrey:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Barcelona:
Wyścig

16:30 Wyścigi samochodowe: International GT Open, Spielberg:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - sc Heerenveen



 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Teplice - AC Sparta Praga



 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Brazylia

Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz 

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Włochy - Słowenia

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Liga brazylijska: 
Fluminense FC - Fortaleza EC

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 279: 
Khamzat Chimaev - Nate Diaz
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 1

14:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Rögle Ängelholm - GKS Katowice

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stal Rzeszów - Wisła Kraków

19:45 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
EV Zug - TPS Turku

04:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, 6h Oyama:
Wyścig
 
Polsat Sport Fight

10:00 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału kobiet i mężczyzn

15:00 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
Mecze o miejsca 13-16 kobiet i mężczyzn

19:00 Rugby 7: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału kobiet i mężczyzn
 
Polsat Sport News

14:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Raiders Tirol - Hamburg Seadevils

18:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 1

19:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Zagrzeb:
Pchnięcie kulą

04:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers - Minnesota United
 
Sportklub

06:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Auckland:
Wyścig 1

13:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Barcelona:
Wyścig

18:15 Piłka nożna: Super League:
PAS Giannina - APO Levadeiakos

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Kansas City:
Wyścig

02:45 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Auckland:
Wyścig 2
 
TVN

22:00 Tenis: US Open: 
Iga Świątek - Ons Jabeur

Komentarz: Lech Sidor, Piotr Sierzputowski

 
TVP 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Brazylia

Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

09:00 Kolarstwo: Orlen Wyścig Narodów:
Etap 2

12:25 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin

14:45 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Słowenia - Belgia
Komentarz: Michał Regulski, Mirosław Noculak

17:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Młyny Stoisław Koszalin - Galiczanka Lwów
Komentarz:Jarosław Marendziak, Leszek Michałów

19:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Znicz Pruszków - KKS Kalisz
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Bartosz Jurkowski

21:35 Boks: Gala, Londyn: 
Claressa Shields - Savannah Marshall
 
Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spa-Francorchamps:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - SSV Jahn Regensburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - Eintracht Braunschweig

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim 1846

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - AC Milan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Örebro

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Rosengård

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Kristianstad

15:00 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium - VfB Stuttgart
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Dominik Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
Komentarz: do potwierdzenia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 - VfL Bochum 1848
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt

19:00 Sporty walki: KSW 74:
Philip De Fries - Picardo Prasel
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - F.C. Hansa Rostock

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Rays

19:15 Wyścigi samochodowe: Grand Prix of Monterey:
Sesja treningowa

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TBV Lemgo Lippe - MT Melsungen

21:00 Piłka nożna: CAF Super Cup:
Wydad - Berkane

23:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix of Monterey:
Sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Marlins - Mets


03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Braves


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...