reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Więcej informacji i publicystyki w RMF24

dodano: 2022-09-25 17:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF24 „7 pytań o 7:07”, „Poranna rozmowa w RMF FM”, „Rozmowa w południe”, „Popołudniowa rozmowa”, „Gość Krzysztofa Ziemca”, „Dorwać Bestię”, „Przegląd zagraniczny”, „240 artystów wszech czasów”, „Sceny zbrodni”, „Misja specjalna” i „Fakty RMF FM” to propozycje, które jesienią br. swoim słuchaczom poleca Radio RMF24 (Bauer Media Group).

RMF24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2022 roku w ofercie RMF24:

Jak zapowiada nadawca, od czwartku, 1 września br. informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wprowadziło nową ramówkę, w której pojawiły się cztery rozmowy publicystyczne dziennie, nowe pasmo autorskie Tomasza Terlikowskiego i tematyczne magazyny weekendowe. Serwisy informacyjne „Fakty RMF FM” będą nadawane w dni powszednie co pół godziny przez cały dzień.

Pierwsza rozmowa publicystyczna w Radiu RMF24 to „7 pytań o 7:07”, którą poprowadzą gospodarze porannego pasma Radia RMF24 - Tomasz Weryński i Bogdan Zalewski. Godzinę później na antenie pojawi się „Poranna rozmowa w RMF FM” (8:02) prowadzona przez Roberta Mazurka. W Radiu RMF24 będzie można wysłuchać pełnej, blisko półgodzinnej wersji wywiadu - wraz z tak zwaną „internetową dogrywką” (więcej tutaj). Również w pełnym wymiarze nadawane będą „Rozmowa w południe” (12:02) oraz „Popołudniowa rozmowa” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzą: Kazimiera Szczuka, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman. W soboty o 8:31 powróci „Gość Krzysztofa Ziemca” (więcej tutaj).

Nowym pasmem w Radiu RMF24 będzie codzienny program Tomasza Terlikowskiego (12:30-14:30), w którym podsumowywać będzie bieżące wydarzenia, komentować je z zaproszonymi ekspertami i politykami, przedstawiać szerszy kontekst z reporterami RMF FM; w programie znajdzie się też miejsce na jego własne, autorskie opinie.

Program „na żywo” w Radiu RMF24 w dni powszednie trwać będzie do godziny 21:00. Później nadawane będą odcinki podcastu kryminalnego RMF FM „Dorwać Bestię” (więcej tutaj) oraz powtórki najważniejszych rozmów i doniesień z całego dnia.

W soboty nową audycja będzie program „Przegląd zagraniczny” (13:00-15:00) - magazyn międzynarodowy prowadzony „na żywo” przez Andrzeja Kohuta - amerykanistę, eksperta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, specjalistę do spraw nowych mediów w Ośrodku Studiów Wschodnich. Popołudniowe sobotnie pasmo to plebiscyt „240 artystów wszech czasów” (15:00-20:00) Marcina Jędrycha. Weekendowy program uzupełnią pasmo informacyjno-publicystyczne Krzysztofa Urbaniaka (9:00-13:00) oraz odcinki podcastów RMF FM: „Sceny zbrodni” i „Misja specjalna” (więcej tutaj).

O doniesieniach z kraju i ze świata słuchacze Radia RMF24 dowiedzą się codziennie, przez całą dobę z „Faktów RMF FM”, które nadawane będą w dni powszednie od 5:00 do 19:00 oraz w soboty rano co pół godziny, a w pozostałych porach - co godzinę (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...