reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Antyweb.pl zostanie przejęty przez Grupę Polsat Plus

dodano: 2022-09-26 15:22
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat Plus

Antyweb Antyweb.pl dołącza do Grupy Polsat Plus. Ma stanowić istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii. Bezpośrednio 70 proc. udziałów w spółce Antyweb nabędzie Interia, pozostałe 30 proc. pozostanie w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu, Grzegorza Marczaka i firmy Haprin. Grzegorz Marczak - założyciel, twórca i redaktor naczelny serwisu, pozostaje w Antyweb.pl i nadal będzie nim kierował i odpowiadał za kwestie redakcyjne.

Antyweb


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Cieszymy się, że tak fajny i ważny serwis w polskim internecie piszący o nowych technologiach będzie częścią naszej Grupy. Nabycie udziałów w Antyweb traktujemy też jako inwestycję, jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wsparciu pozycja i znaczenie Antyweb będą coraz większe i coraz więcej internautów będzie korzystało z wyjątkowej wiedzy i informacji, jakie można znaleźć na Antyweb.pl - powiedział Maciej Stec, wiceprezes ds. strategii Grupy Polsat Plus.

- Bardzo cieszę się, że Antyweb pozyskał tak silnego i znaczącego partnera na rynku mediów w Polsce. Współpraca z Grupą Polsat Plus i różnego rodzaju przyszłe synergie to dla Antyweb.pl wejście na kolejny poziom w rozwoju serwisu. Liczę na dużo ciekawych wspólnych projektów i zaangażowaną współpracę. Osobiście uważam tę transakcję za duży sukces wszystkich, którzy od lat budują ze mną Antyweb.pl - powiedział Grzegorz Marczak, założyciel i właściciel Antyweb.pl.

Antyweb.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych poświęconych nowym technologiom. Strona została założona w 2006 roku jako blog prowadzony jednoosobowo przez Grzegorza Marczaka, który obecnie pełni funkcję redaktora naczelnego i szefa serwisu. W 2011 roku Antyweb pozyskał finansowanie, które pozwoliło na zbudowanie efektywnie działającego pełnowymiarowego serwisu i przełożyło się na znaczące wzrosty odwiedzin i przychodów.

Serwis specjalizuje się w tworzeniu autorskich i niezależnych, a jednocześnie skierowanych do szerokiego grona odbiorców treści. Zakres tematyczny artykułów obejmuje obszary elektroniki konsumenckiej, gamingu, nowych mediów, branży IT, startupów, nauki oraz telekomunikacji. Obecnie z serwisem współpracuje ponad 15 autorów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...