reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warner Bros. Discovery uruchomi arabski kanał FTA

dodano: 2022-09-27 17:28
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Warner Bros. Discovery Warner Bros. Discovery i SRMG, największa grupa medialna w regionie MENA, uzgodniły start nowego kanału FTA skierowanego do odbiorców na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Obie firmy w 2023 r. mają uruchomić darmowy kanał telewizyjny Asharq Discovery.

Asharq Discovery
Asharq Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przewidywany w 2023 r. Asharq Discovery zaoferuje widzom tysiące godzin treści premium, w tym ekskluzywne, oryginalne i premierowe treści, w szerokim wyborze gatunków obejmujących popularyzację nauki i inżynierii, motoryzację, dziką przyrodę i naturę, przygodę i podróże, rzeczywistość i styl życia, a także kryminalne filmy dokumentalne.
 

Branża rozrywkowa w regionie MENA przechodzi niesamowitą transformację i gwałtowny wzrost, stwarzając ogromny potencjał i oferując ogromne możliwości dla producentów i konsumentów. Po ugruntowaniu naszej marki Discovery w kanałach linearnych i pomyślnym uruchomieniu w zeszłym roku usługi przesyłania strumieniowego discovery+, wierzymy, że tworząc nowy kanał FTA w regionie MENA z rodzimą potęgą SRMG jest dla nas solidnym krokiem do zbudowania ekosystemu rozrywki 360. Partnerstwo będzie również wspierać naszą strategię rozwoju biznesu MENA, aby zwiększyć naszą obecność w Arabii Saudyjskiej

- mówi menedżer generalny Warner Bros. Discovery na rynki CEE, Bliski Wschód i Turcję, Jamie Cooke.


Ponadto Warner Bros. Discovery i SRMG (Saudi Research and Media Group) przeznaczyły koprodukcje wysokiej jakości programów lokalnych, które będą dystrybuowane na całym świecie za pośrednictwem Discovery Global.

Jednym z celów jest udostępnienie Asharq Discovery do transmisji tradycyjnej oraz na aplikacje do przesyłania strumieniowego z opcją catch-up na platformach OTT.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...