reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej kanałów regionalnych od Altice France

dodano: 2022-10-08 20:08
autor: RO | źródło: digitaltveurope.com

Altice Dostawca usług telekomunikacyjnych i firma medialna Altice France uruchomiła swój 10. francuski kanał regionalny. Kolejny projekt o nazwie BFM Normandie jest dostępny dla ponad 3 mln mieszkańców departamentów Sekwany Nadmorskiej, Eure, Calvados, Manche i Orne w regionie Normandia we Francji.

BFM Normandie
BFM Normandie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał zapewnia wiadomości z regionu, wydarzenia lokalne i magazyny tematyczne. Transmisja jest dostępna na kanale 33. naziemnej telewizji cyfrowej w Normandii, a także za pośrednictwem odbiorników dostawców usług internetowych, w aplikacjach internetowych i mobilnych oraz jako oferta catch-up w darmowej usłudze typu VOD RMC BFM Play.

Programy na BFM Normandie obejmują poranne, południowe i wieczorne wiadomości „Bonjour la Normandie”, materiały informacyjne „Bonsoir La Normandie”, a także weekendowe show „Normandie Week-End” i comiesięczny magazyny polityczny „Normandie Politiques”.

Altice France z powodzeniem buduje sieć kanałów lokalnych poprzez szereg przejęć. Portfolio firmy składa się m.in. z BFM Paris, BFM Lyon, BFM Grand Lille czy BFM Grand Littoral. W lutym Altice przejęło kanał Azur TV obejmujący region Lazurowego Wybrzeża.

Wydaje się, że celem firmy jest wykreowanie się na poważnego rywala dla sieci France 3 należącej do publicznej France Télévisions.

Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...