reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN7 łączy bohaterów dwóch seriali z Krakowa

dodano: 2022-10-11 17:19 | aktualizacja: 2022-10-11 21:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN7 TVN 7 Siódemka „Papiery na szczęście” We wtorki, 11 i 18 października br. o godz. 20:00 na kanale TVN7 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 33. i 37. sezonu 3. polskiego serialu „Papiery na szczęście”. Pojawią się w nich bohaterowie serialu „Zakochani po uszy” (emisja w stacji ITVN/TVN International). Wystąpią Barbara Garstka, Agata Załęcka, Kamila Kamińska, Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Jędrzej Hycnar i Kamil Piotrowski. Wcześniejsze odcinki serialu „Papiery na szczęście” mogą obecnie oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).

TVN7 TVN 7 Siódemka „Zakochani po uszy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To prawdziwa gratka dla fanów siódemkowych seriali. Bohaterowie „Zakochanych po uszy” pojawią się w październikowych odcinkach „Papierów na szczęście” - zapowiada nadawca.

Łączy ich jedno - Kraków. Bohaterowie „Zakochanych po uszy” (emisja w stacji ITVN/TVN International) i „Papierów na szczęście” tu zakochują się, mieszkają, pracują. Ich drogi naturalnie się krzyżują. Mogą umawiać się w tej samej restauracji, mijać się na spacerach na Plantach czy Rynku. Wyobraźmy sobie, że Joanna (w tej roli Katarzyna Grabowska), Piotr (Michał Meyer) czy Sylwia (Kamila Kamińska) pojawiają się się na osiedlu Kowalczyków. Z kim mogliby się tam spotkać i jakie przyniosłoby to skutki? Odpowiedzi widzowie poznają we wtorki, 11 i 18 października br. w TVN7

W specjalnych odcinkach „Papierów na szczęście” widzowie zobaczą m.in. Katarzynę Grabowską, Michała Meyera, Kamilę Kamińską, Jędrzeja Hycnara i Agatę Załęcka.

W pierwszym z nich Beata (Barbara Garstka) zechce wesprzeć młodych rodziców - Joannę i Piotra, w okiełznaniu ich, zachowującej się krnąbrnie, córeczki. Jaki będzie tego finał? W kolejnym, podczas rodzinnego obiadu w restauracji, Sylwia wpadnie na Konrada (Kamil Piotrowski), który wykorzysta sytuację i zacznie ją podrywać. Co na to Michał?

- Emocjonujące wątki z bohaterami „Zakochanych po uszy” już w październiku br. w Siódemce, a to jeszcze nie koniec niespodzianek - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Dodajmy, że premierowa emisja „Zakochanych po uszy” została już zakończona (więcej tutaj).
 
Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Papiery na szczęście” - sezon 3., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...