reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Halloween w RMF Classic+

dodano: 2022-10-29 15:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF Classic+ Z okazji halloween platforma radiowa RMF Classic+ (Bauer Media Group) przygotowała 2 specjalne audycje („Straszna muzyka w RMF Classic+”), które będzie można usłyszeć w „RMF Classic+ Muzyka Filmowa” („Halloween”, „Crimson Peak” i „Dziecko Rosemary”) i „RMF Classic+ Piosenki Filmowe” („Dracula”, „Wiedźmin”, „Zmierzch” i „Stranger Things”). Malwina Zaborowska i Konrad Bogusz zaprezentują muzykę z horrorów, thrillerów oraz filmów i seriali science fiction. Start nastąpi w poniedziałek, 31 października br. o godz. 13:00 na platformie rmfclassic.pl i w aplikacji.

Grupa RMF
RMF Classic+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kompozytorzy muzyki filmowej dobrze wiedzą, jak wywoływać u widzów określone emocje i zachowania, dlatego w wielu filmach i serialach muzyka i ścieżki dźwiękowe odgrywają równe istotną rolę, co odpowiedni dobór aktorów, charakteryzacja czy scenografia. Muzyka filmowa buduje napięcie, potrafi wzmagać w nas strach, zaskakiwać lub wprawiać w osłupienie. Jak zapowiada nadawca, właśnie takie utwory będzie można usłyszeć w  poniedziałek, 31 października br. na platformie RMF Classic+.

Malwina Zaborowska, dziennikarka RMF FM z dziesięcioletnim stażem i wydawca serwisu rmf24.pl, zaprosi w czasie audycji „RMF Classic+ Muzyka Filmowa” na spotkanie z muzyką horrorów oraz filmów z duchami, potworami i dziwnymi stworami. Usłyszeć będzie można między innymi temat z serii „Halloween” Johna Carpentera (więcej tutaj), „Allerdale Hall” z filmu „Crimson Peak” (więcej tutaj), czy kołysankę Krzysztofa Komedy z „Dziecka Rosemary” (więcej tutaj i tutaj).

Z kolei Konrad Bogusz, prezenter RMF Maxx, w audycji „RMF Classic+ Piosenki Filmowe” zaprosi m.in. do światów „Draculi” (więcej tutaj i tutaj) i „Wiedźmina” (więcej tutaj i tutaj). Będzie przemierzał zamglone lasy znane z sagi „Zmierzch” (więcej tutaj i tutaj) oraz wyruszy w podróż z muzyką z serialu „Stranger Things” (więcej tutaj). Nie zabraknie także Franka Sinatry oraz Seana Johna Combsa „Puffa Daddy’ego”.

Specjalnych programów „Straszna muzyka w RMF Classic+” będzie można słuchać zarówno przez stronę internetową rmfclassic.pl jak i w aplikacji RMF Classic.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...