reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Marion” na kanale 13 Ulica

dodano: 2022-11-08 19:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Comcast Corporation/satkurier.pl

13 Ulica „Marion” W poniedziałek, 7 listopada br. o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica wyemitowane zostały premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. francuskiego serialu „Marion”, wyprodukowanego dla francuskiego odpowiednika stacji 13 Ulica, 13ÈME RUE. Seria zaadaptowana jest z z powieści Danielle Thiéry, pierwszej kobiety komisarz we Francji. Występują Louise Monot, Jina Djemba, Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler.

13 Ulica „Marion”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Louise Monot wciela się w policjantkę Edwige Marion, która świeżo po przybyciu razem z adoptowaną córką z Lyonu, dołącza do jednostki przy paryskim dworcu kolejowym Gare du Nord jako komisarz dywizji brygady kolejowej. W tym mrocznym i brutalnym świecie bada najciemniejsze sprawy kryminalne, próbując pogodzić obowiązki samotnej matki z rolą policjantki. Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler wcielają się w role poruczników, Valentine Cara i Luca Abadie. Jina Djemba gra komandor Nathalie Duval.

Serial „Marion”, oryginalna produkcja kanału 13 Ulica, widzowie mogą oglądać od poniedziałku, 7 listopada br. Podwójne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek od godziny 22:00. Finał nastąpi w poniedziałek, 21 listopada br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Marion” - o serialu - reżyseria: Jacques Kluger, scenariusz: Danielle Thiery, Laetitia Kugler, Jacques Kluger, Caroline Ophélie i David Bourgie, muzyka: Alexisa Rault, produkcja: Nolita (Mathieu Ageron, Maxime Delauney, Romain Rousseau) i Darklight Content (Jacques Kluger), obsada: Louise Monot, Jina Djemba, Gwendolyn Gourvenec i Bertrand Nadler.

„Marion” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 7 listopada 2022 roku) o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...