reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Interia i Eleven Sports nawiązali współpracę strategiczną

dodano: 2022-11-14 10:27 | aktualizacja: 2022-11-14 14:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Interia/satkurier.pl

Interia Sport Eleven Sports Wraz ze startującymi piłkarskimi Mistrzostwami Świata w Katarze, Interia rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports, również należącym do Grupy Polsat Plus. Pierwszym wspólnym projektem będzie „Studio Katar - gramy dalej”. Dziennikarze Eleven Sports - Mateusz Święcicki i Mateusz Majak - oraz Piotr Jawor z Interii Sport wraz z zaproszonymi gośćmi podsumują w nim wydarzenia dnia na mundialu. Partnerstwo Interii i Eleven Sports będzie kontynuowane po zakończeniu piłkarskich MŚ.

interia.pl
Interia Sport Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Interia Sport będzie relacjonowała wydarzenia w Katarze przez całe mistrzostwa.
Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy: Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie specjalny wysłannik i ekspert Interii - Sławomir Peszko. Dziennikarze będą przeprowadzać wywiady z piłkarzami, trenerami i ciekawymi postaciami piłkarskiego świata, a goście i eksperci wyjaśnią, zanalizują i ocenią najważniejsze mecze.

W specjalnej sekcji „Mundial 2022” na Interii pojawią się tekstowe relacje live z każdego spotkania MŚ, animacje bramek i najważniejszych akcji, najświeższe informacje, wywiady, wyniki, tabele, bieżące komentarze i analizy. Kibice otrzymają felietony i analizy mundialowe autorstwa Romana Kołtonia, Cezarego Kowalskiego i Sławomira Peszki.

Podczas mundialu Interia uruchomi dwa stałe formaty wideo live.
Codziennie o godz. 10:00 bezpośrednio z Kataru specjalni wysłannicy w programie „Katar - gramy rano” przekazywać będą newsy z Dohy. Oprócz dziennikarzy Interii, wiedzą dzielić się będzie Sławomir Peszko oraz zaproszeni goście. Dodatkowo, Peszko pokaże w mediach społecznościowych serwisu (Facebook, Instagram, TikTok) kulisy turnieju - prosto z szatni, oraz porozmawia z Biało-Czerwonymi i członkami kadry. Nie zabraknie także jego opinii, analiz i anegdot z czasów, kiedy grał w reprezentacji.

„Studio Katar - gramy dalej” - program podsumowujący dzień na mundialu.
Od dnia otwarcia, 20 listopada, aż do finału, 18 grudnia, w każdy dzień meczowy na stronie głównej Interii będzie można obejrzeć analizy, komentarze, newsy, opinie i kontrowersje prosto z Kataru. Dziennikarz Interii Piotr Jawor i dziennikarze Eleven Sports, Mateusz Święcicki i Mateusz Majak, wraz z zaproszonymi gośćmi, poruszą najważniejsze tematy dnia. „Studio Katar - gramy dalej” będzie emitowane bezpośrednio po zakończeniu każdego meczu Polaków, a w pozostałych przypadkach - tuż po ostatnim spotkaniu dnia. Powstaną 23 odcinki programu na żywo.

Program jest pierwszym wspólnym projektem Interii i Eleven Sports realizowanym w ramach strategicznego partnerstwa. Jak informują partnerzy, będzie ono kontynuowane i jeszcze bardziej wzmacniane po zakończeniu piłkarskich MŚ.

 

Przypomnijmy, że Eleven Sports współpracował już kiedyś z Interią, jeszcze zanim została ona przejęta przez Grupę Polsat Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...