reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Te programy Polsatu widzowie wspominają najlepiej [wideo]

dodano: 2022-11-14 12:10
autor: Jan Borejko | źródło: Telewizja Polsat

Zygmunt Chajzer Zonk Telewizja Polsat Idź na całość Z okazji jubileuszu 30-lecia stacji Telewizja Polsat zapytała widzów, jakie produkcje najbardziej zapadły im w pamięć. Fani na Instagramie wymienili wiele programów i seriali, które swego czasu cieszyły się ogromną popularnością. Poznaj Top 5 audycji Telewizji Polsat, które skradły serca wielu oglądających.

Telewizja Polsat
Telewizja Polsat Idź na całość Kalambury Hugo Awantura o kasę


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miejsce 5: „Kalambury”
Drużynowy turniej emitowany od 1995 roku. Dwie grupy zawodników mierzyły się w odgadywaniu haseł, które musieli rysować lub pokazywać bez używania mowy. Aż trudno uwierzyć jakie emocje wywoływała ta zabawa zarówno w studiu, jak i przed ekranami. Program prowadzili między innymi Piotr Gąsowski i Wojciech Malajkat.Miejsce 4: „Hugo”
Pionierski interaktywny teleturniej, w którym widzowie dzwonili do studia i sterowali animowanymi postaciami na ekranie za pomocą klawiatur telefonów. Tytułowy Hugo to sympatyczny troll, któremu należało pomóc uwolnić rodzinę i zdobywać diamenty. Kolejne edycje programu prowadzili Wojciech Asiński i Andrzej Krucz, Aleksandra Woźniak oraz Piotr Galus.Miejsce 3: „Awantura o kasę”
Emocjonujący show prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, który sprawdzał nie tylko wiedzę, ale i umiejętność negocjacji oraz refleks. Trzy drużyny oznaczone kolorami licytowały możliwość odpowiadania na nieznane im pytanie z wylosowanej wcześniej dziedziny. W przypadku trudności mogły kupić podpowiedź, umawiając się z prowadzącym na stawkę. Po naradzie udzielali odpowiedzi i jeżeli była ona poprawna, zgarniały pulę pieniędzy włożonych przez wszystkich w licytacji lub nagrodę rzeczową ukrytą w czarnej skrzynce: od samochodu po... kwaszonego ogórka.Miejsce 2: „Idź na całość”
Przebojowy teleturniej z kotem Zonkiem i Zygmuntem Chajzerem jako prowadzącym. Uczestnicy wybrani z publiczności w studiu, aby zwiększyć swoje szanse, zwracali jego uwagę oryginalnymi przebraniami. W czasie gry wybierali swoją nagrodę spośród proponowanych bramek, pudeł lub gotówki, czasem wielokrotnie zmieniając zdanie. Ujawnienie ukrytej maskotki oznaczało przegraną i utratę dotychczasowych zdobyczy.Miejsce 1: „Bar”
Najwięcej głosów, ze sporą przewagą nad innymi programami zdobył emitowany w latach 2002-2005 reality show. Widzowie obserwowali na ekranach, a nawet odwiedzali na żywo uczestników pracujących w prawdziwym barze. Zadaniem zawodników było zebranie jak największego utargu lokalu. O tym, kto odpadnie z programu decydowało głosowanie SMS-owe. Zdecydowanie największą gwiazdą, która zdobyła popularność w programie, jest obecnie Doda, mimo że nie była nawet w trójce najlepszych swojej edycji. Prowadzącym wszystkie pięć sezonów był Krzysztof Ibisz.Wśród innych najczęściej wspominanych w komentarzach produkcji były też reality show „Dwa światy”, teleturnieje „Gra w ciemno”, „Rosyjska ruletka”, „Życiowa szansa” i program muzyczny „Disco relax”.

A Ty, które programy i seriale Polsatu wspominasz najlepiej?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...