reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP: Sylwester Marzeń 2022 w Zakopanem: znowu Zenek i Sławomir?

dodano: 2022-12-15 11:00 | aktualizacja: 2022-12-15 13:17
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP/satkurier.pl

Sylwester Marzeń z Dwójką Zakopane Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, ukraińska supergwiazda Dzidzio oraz giganci disco wystąpią podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem. - Widzów czeka prawie pięć godzin fantastycznej zabawy wypełnionej muzyką i tańcem. Odliczanie czas zacząć! - zachęca nadawca. Tym razem zabraknie Maryli Rodowicz, która to wystąpi w Polsacie. Kto poprowadzi imprezę?

Zenon Martyniuk, fot. TVP
Zenon Martyniuk TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada TVP, tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką będzie czymś więcej niż tradycyjnym koncertem. - Widzów czeka niezwykły muzyczny spektakl, który przeniesie ich w świat największych gwiazd i przebojów disco, kryształowych kul, DJ-ów, remiksów i rozgrzanych do czerwoności parkietów. Akcja widowiska rozegra się wokół imponującej ruchomej DJ-ki. Wszystko to z wykorzystaniem technologii nowej generacji projektorów, mobilnych ekranów, multimediów i feerii świateł. Mając na uwadze aspekt ekologiczny i ekonomiczny, przy budowie scenografii zostaną wykorzystane elementy z ubiegłorocznego show sylwestrowego - informuje nadawca.

Najważniejsze role w tym spektaklu odegrać mają gwiazdy i DJ-e. Jak zapowiada TVP, nie zabraknie niecodziennych spotkań i duetów. Edycie Górniak a scenie towarzyszyć będzie w roli DJ-a syn Allan „Enso” Krupa. Z synem Leonem Myszkowskim i jego DJ-ską formacją „Mike & Laurent” wystąpi Justyna Steczkowska. Popis umiejętności zaprezentuje formacja Komodo. A młode polskie wokalistki: Sara James, Viki Gabor oraz Daria spotkają się na zakopiańskiej scenie z pewną międzynarodową gwiazdą. Którą? Tego TVP jeszcze nie zdradza, jednak zapewnia, że widzów czeka prawdziwa wulkan kobiecej energii, pasji i talentu. W sylwestrowy wieczór wystąpią też: MaRina, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers czy karawana Don Vasyla.

O podhalański klimat z góralskim przytupem zadbają: Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka oraz Kapela Ciupaga. Wydarzeniem będzie występ ukraińskiej supergwiazdy, zespołu Dzidzio. Fanów lat 80. w muzyce ucieszy z kolei obecność Thomasa Andersa, współtwórcy legendarnego duetu Modern Talking.

Nie zawiodą giganci disco polo.
Na Równi Krupowej stawią się: Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Voyager, Blanka i niekwestionowany król gatunku – Zenon Martyniuk z zespołem, którego „Oczy zielone” osiągnęły na YouTubie ponad 200 mln wyświetleń.

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli, a jednym z motywów przewodnich widowiska będą taneczne trendy z TikToka.

Sylwestrowy koncert poprowadzą:
Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Tegoroczną edycję „Sylwestra Marzeń z Dwójką” wyreżyseruje Mikołaj Dobrowolski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...