reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Super Wings” 2 i 3 w styczniu w Polsat JimJam

dodano: 2022-12-28 21:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

Polsat JimJam TVP ABC „Super lotki” „Super Wings” W niedzielę, 1 stycznia 2023 roku o godz. 18:05 na antenie kanału Polsat JimJam odbędzie się premiera nowych odcinków z sezonów 2. i 3. amerykańsko-chińsko-południowokoreańskiego serialu animowanego „Super Wings”, opowiadającego o przygodach sympatycznego samolotu, który lata po całym świecie dostarczając dzieciom przesyłki. Bajkę mogą również oglądać widzowie stacji TVP ABC.

Polsat JimJam TVP ABC „Super lotki” „Super Wings”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdym miejscu, w którym się znajdzie, poznaje nową kulturę i podziwia zabytki, a jednocześnie pomaga swoim nowym znajomym w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Kiedy zadanie wymaga więcej rąk do pracy, dołączają do niego przyjaciele. - Doświadczenia bohaterów uczą dzieci współpracy, kreatywnego myślenia i odwagi w radzeniu sobie z przeciwnościami losu - zapowiada nadawca. Seria „Super Wings” będzie emitowana w stacji Polsat JimJam od niedzieli, 1 stycznia 2023 roku codziennie o godzinie 18:05 i dodatkowo w dni powszednie o godzinie 7:20.

Główny bohater to odważny samolot, który nie boi się wyzwań. Codziennie rozwozi przesyłki, przeżywa niesamowite przygody i uczy się czegoś nowego o świecie. Dzięki swoim podróżom ma okazję pomóc różnym ludziom, których poznaje na swojej drodze. Potrafi przekształcić się w robota, by jego praca była jeszcze bardziej efektywna. Skrzydlaci bohaterowie czasem wykonują zadania w pojedynkę, jednak często potrzebują wsparcia od siebie nawzajem. Przypomina to dzieciom, że nawet najzdolniejsi z nas potrzebują w pewnym momencie pomocy.

W pierwszym odcinku drugiego sezonu misją bohaterów jest dostarczenie stroju do kung-fu chłopcu, który mieszka w Hongkongu. Gdy samoloty dostarczają paczkę, chłopak próbuje pokazać im, jak działa kung-fu, lecz nagle spotykają na swojej drodze strasznego potwora. Na ratunek przybywają przyjaciele.

W kolejnym odcinku skrzydlaty bohater dostarcza zestaw pierwszej pomocy małej dziewczynce, która wraz z tatą pomaga zwierzętom w Himalajach. Jednym z jej marzeń jest spotkanie legendarnego Yeti. Wraz z dzielnym samolotem transportowym znajdują niedźwiadka uwięzionego na drzewie i pomagają mu zejść na ziemię. W pewnej chwili pojawia się lawina - komu uda się uratować bohaterów? To będzie wielkie zaskoczenie.

- „Super Wings” to niezwykle barwna seria przedstawiająca losy drużyny samolotów. Śledząc podróże skrzydlatej paczki, młodzi widzowie mają okazję poznawać kolejne kraje i uczyć się, jak różnorodny jest świat. Najmłodsi obserwują, jak bohaterowie wspólnie rozwiązują problemy i jak ważna jest współpraca - zapowiada nadawca.

„Super Wings” - sezony 2. i 3., emisja codziennie (od 1 stycznia 2023 roku) o godz. 18:05 i od poniedziałku do piątku o godz. 7:20 na kanale Polsat JimJam. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP ABC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...