reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Summer i Todd - Na słonecznej farmie” w Puls 2

dodano: 2023-01-03 12:59
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Rainbow Group/satkurier.pl

Summer i Todd - Na słonecznej farmie Rainbow Group 2 stycznia br. o godz. 11:20 w paśmie Puls Kids na kanale Puls 2 premierę miał nowy serial dla przedszkolaków „Summer i Todd - Na słonecznej farmie”. Jest to produkcja wytwórni Rainbow, czyli twórców takich międzynarodowych hitów, jak „Świat Winx” i „44 koty”. Serial wkracza do domów wielu młodych widzów, dotychczas można było go oglądać w MiniMini+. „Summer i Todd - Na słonecznej farmie” ma na celu podniesienie świadomości najmłodszych na temat przyrody i ochrony środowiska.

Rainbow Group
Summer i Todd - Na słonecznej farmie Rainbow Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Summer i Todd - Na słonecznej farmie” przybliża maluchom świat przyrody oraz ochrony środowiska. Dzięki zabawnym opowieściom, które pełne są wątków edukacyjnych, dzieci odkryją wiele ciekawostek na temat otaczającej nas przyrody i sensu zdrowego stylu życia. Wspólnie z bohaterami serialu, króliczkiem Summer i szopem Toddem, właścicielem farmy, dzieci i ich rodzice mogą wspólnie nauczyć się pokonywać każdą trudność, zachowując optymizm i radość.

Serial „Summer i Todd - Na słonecznej farmie” jest emitowany na kanale Puls 2 od poniedziałku do piątku d godz. 11:20 (po dwa 5-minutowe odcinki).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...