reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-10-04 - 2023-10-05

Polsat Games: Rusza Ultraliga Mistrzostwa Polski

dodano: 2023-01-17 23:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics Rywalizacja graczy Ultraligi „Teamfight Tactics” (Riot Games) odbywać się będzie w każdy czwartek, od 19 stycznia br., o godz. 19:00 w stacji Polsat Games. W 5. sezonie turnieju, będącego częścią ekosystemu rozgrywek dla regionu EMEA (Europe, the Middle East and Africa/Europa, Bliski Wschód i Afryka), 16 polskich graczy „Teamfight Tactics” walczy o nagrody z puli 26 000 złotych. Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada firma Frenzy. Nowością jest możliwość awansu najlepszych zawodników turnieju do zawodów Golden Spatula Cup.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gracze, którzy chcieli spróbować swoich sił w turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w „Teamfight Tactics”, mogli wcześniej rywalizować w dwóch turach snapshotów, zaplanowanych na środę, 21 grudnia 2022 roku i na środę, 4 stycznia 2023 roku. Czwórka zawodników z serwera EUW oraz jeden gracz z serwera EUNE z największą łączną sumą punktów ligowych zyskali zaproszenie do udziału w fazie zasadniczej.

W walce o trofeum znajdzie się szesnastu zawodników. Pięciu wyłonionych z rankingu, top 4 finałów poprzedniego sezonu Ultraligi „Teamfight Tactics”: Zbrojson, Vicer, Arki i Kubixon, najlepsza szóstka z otwartych kwalifikacji zorganizowanych przez Friendly Fire: FiffeK, Kacpersky, stinkyabuser, Stanumyslu, Left i Traviscwat, oraz tegoroczny mistrz regionu EMEA i uczestnik mistrzostw świata, Nadim Maani „Lelouch”. Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada firma Frenzy (więcej tutaj).

Zawody z serii Ultraliga „Teamfight Tactics” od 19 stycznia br. odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanałach Polsat Games w telewizji i internecie (więcej tutaj).
 
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat
Rozgrywki Ultraligi transmituje kanał Polsat Games, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

W czwartki (od 19 stycznia)
19:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...