reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

20-22.08 Polsat Sport: Eredivisie, derby i eliminacje

dodano: 2022-08-19 21:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 20-21 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek, memoriał Huberta Wagnera, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Eredivisie, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship, Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters i Star Cup CEE Teamfight Tactics.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek (więcej tutaj), memoriał Huberta Wagnera (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj), Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj) i Star Cup CEE Teamfight Tactics (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 sierpnia (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Kozerkach: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

13:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Hibernian FC Edynburg - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Kozerkach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 siatkówka, memoriał Huberta Wagnera: Argentyna - Iran, Polsat Sport

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Skra Częstochowa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 3

17:50 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Ukraina - Cypr, Polsat Sport News

18:00 siatkówka, memoriał Huberta Wagnera: Polska - Serbia, Polsat Sport

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 4

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport: Star Cup CEE Teamfight Tactics, Polsat Games

19:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

20:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:15 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - US Lecce, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - FC Nantes, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:25 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 20 na 21 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 278 (UFC278), Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Top Rank w San Diego, Polsat Sport Extra

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21 sierpnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Odra Opole, Polsat Sport

12:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - KV Kortrijk, Eleven Sports 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4, Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 5

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Kozerkach: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Leipzig Kings - Wrocław Panthers, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:40 piłka nożna, Eredivisie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

17:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 żużel, PGE Ekstraliga, ćwierćfinał fazy play-off: For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski, Eleven Sports 1

17:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:40 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - GKS Katowice, Polsat Box Go

17:55 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AC Monza, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport: Star Cup CEE Teamfight Tactics, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:15 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Hellas Verona FC Werona, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Santos FC - Sao Paulo FC, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 21 na 22 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

1:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Orlando City, Polsat Sport

1:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...