reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC wyłączy telewizję analogową w Krakowie

dodano: 2023-02-06 10:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

UPC Polska Krakowskie spółdzielnie mieszkaniowe informują swoich członków, że UPC wyłączy sygnał telewizji analogowej z końcem kwietnia br. Tym samym od 1 maja wszystkie kanały oferowane przez UPC w Krakowie będą wyłącznie w wersji cyfrowej.

Kraków


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Technologia analogowa, ze względu na swoje ograniczenia, od dawna nie jest już rozwijana. W związku z tym UPC Polska informuje, że w kwietniu 2023 roku sygnał analogowy będzie sukcesywnie wyłączany w sieci UPC w Krakowie i tym samym zniknie z Pakietu Minimalnego dostarczanego przez UPC mieszkańcom za pośrednictwem spółdzielni. Koniec tego procesu nastąpi 30 kwietnia.

Od 1 maja 2023 roku wszystkie kanały telewizyjne (również te w Pakiecie Minimalnym) będą oferowane w wersji cyfrowej.

Jak informuje UPC, niniejsza zmiana jest naturalną konsekwencją procesu cyfryzacji i dostosowaniem do rynkowych realiów, a dodatkowo pozwoli na dalszy rozwój oferty cyfrowej.

W ramach Pakietu Minimalnego dostarczanego za pośrednictwem spółdzielni, płatnego przez odbiorców w czynszu, bez zmian pozostaną 34 kanały dostępne już od kilku lat w formacie cyfrowym. Nie zmieni się też wysokość opłat miesięcznych za usługę.

UPC planuje specjalne oferty dla klientów Pakietu Minimalnego, którzy po wyłączeniu sygnału analogowego nie będą w stanie skorzystać z sygnału cyfrowego za pomocą posiadanego sprzętu oraz wsparcie techniczne i merytoryczne dla zapytań klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...