reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netflix wprowadza blokadę dzielenia się kontem w wybranych krajach

dodano: 2023-02-09 10:27 | aktualizacja: 2023-02-09 15:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netflix/satkurier.pl

Netflix 8 lutego br. Netflix wprowadził w Kanadzie, Nowej Zelandii, Portugalii i Hiszpanii nowe zasady dotyczące współdzielenia konta. Wcześniej badał różne podejścia do rozwiązania tego problemu, polegającego na dzieleniu się hasłem przez subskrybentów z osobami spoza gospodarstwa domowego, w krajach Ameryki Łacińskiej.

Netflix
Netflix dzielenie się kontem współdzielenie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zawsze ułatwialiśmy osobom, które mieszkają razem, dzielenie się kontem Netflix za pomocą funkcji takich jak profile i możliwość oglądania na kilku urządzeniach jednocześnie. Chociaż było to niezwykle popularne, spowodowało również zamieszanie co do tego, kiedy i jak można współdzielić konto Netflix. Dziś ponad 100 mln gospodarstw domowych współdzieli konto - co wpływa na naszą zdolność inwestowania w nowe wspaniałe seriale i filmy - poinformował Netflix.

- Dlatego w ciągu ostatniego roku badaliśmy w Ameryce Łacińskiej różne podejścia do rozwiązania tego problemu i jesteśmy teraz gotowi do szerszego wprowadzenia ich w nadchodzących miesiącach, począwszy od dzisiaj w Kanadzie, Nowej Zelandii, Portugalii i Hiszpanii. Skupiliśmy się na zapewnieniu subskrybentom większej kontroli nad tym, kto może uzyskać dostęp do ich konta - dodał.

Co nowego wprowadził Netflix?

- Ustaw główną lokalizację: Pomożemy subskrybentom to skonfigurować, zapewniając każdemu, kto mieszka w ich gospodarstwie domowym, możliwość korzystania z ich konta Netflix.

- Zarządzaj dostępem do konta i urządzeniami: Subskrybenci mogą teraz łatwo zarządzać dostępem do ich konta na naszej nowej stronie Manage Access and Devices - Zarządzaj dostępem i urządzeniami.

- Przenieś profil: Osoby korzystające z konta mogą teraz łatwo przenieść profil na nowe konto, za które płacą - zachowując spersonalizowane rekomendacje, historię przeglądania, Moją listę, zapisane gry i więcej.

- Oglądaj podczas podróży: Subskrybenci nadal mogą łatwo oglądać Netflix na swoich urządzeniach osobistych lub logować się na innym telewizorze, na przykład w hotelu lub na wakacjach.

- Kup subkonto: Subskrybenci naszego planu Standard lub Premium w wielu krajach (w tym w Kanadzie, Nowej Zelandii, Portugalii i Hiszpanii) mogą dodać dodatkowe konto członkowskie dla maksymalnie dwóch osób, z którymi nie mieszkają - każda z własnym profilem, spersonalizowanymi rekomendacjami, loginem i hasłem - za dodatkowe 7,99 CAD miesięcznie na osobę w Kanadzie, 7,99 NZD w Nowej Zelandii, 3,99 euro w Portugalii i 5,99 euro w Hiszpanii.
 

- Cenimy naszych subskrybentów i zdajemy sobie sprawę, że mają wiele możliwości rozrywki. Konto Netflix jest przeznaczone dla jednego gospodarstwa domowego, a subskrybenci mogą wybierać spośród wielu planów z różnymi funkcjami. Jak zawsze będziemy udoskonalać te nowe funkcje w oparciu o opinie użytkowników, aby w nadchodzących latach nadal ulepszać serwis Netflix - dodał Netflix.

 
 
W Polsce plan Podstawowy (HD, 1 urządzenie) kosztuje 29 zł/miesiąc, Standard (Full HD, 2 urządzenia) 43 zł/miesiąc, a Premium (Ultra HD, 4 urządzenia) 60 zł/miesiąc.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...