reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Serengeti” 3 na kanale BBC Earth

dodano: 2023-02-09 17:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC

BBC Earth „Serengeti” W niedzielę, 26 lutego br. o godz. 11:00 na kanale BBC Earth wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu brytyjskiego serialu dokumentalnego „Serengeti”. To seria przyrodnicza przedstawiająca z bliska codzienne życie zwierząt zamieszkujących dziewicze tereny afrykańskiego parku Serengeti. Z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się tym razem?

BBC Earth „Serengeti”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, podobnie jak w „Dynastiach”, w „Serengeti” widzowie mają do czynienia z pełnokrwistymi bohaterami, których życie obserwuje się jak losy ulubionych postaci z pełnego napięcia serialu. Tym razem do obsady dołączyły nowe rodziny i ich gatunki. Nad pięknym jeziorem, zamieszkałym przez tańczące flamingi i otoczonym bujną zielenią równin i majestatycznymi skalistymi wychodniami, zamieszkuje pawian Bakari. Przywódca grupy na co dzień stacjonuje w kamiennej fortecy. Wydaje się, że jest tam bezpieczny do czasu, aż na horyzoncie pojawia się głodny walki rywal. Stawka ich spotkania jest naprawdę wysoka - jeśli Bakari przegra, straci przywództwo i grupa jego pawianów pogrąży się w chaosie.

Kolejny słoneczny dzień na równinie jest tylko iluzją raju, bowiem lwia matka Kali urodziła właśnie kilka uroczych młodych i musi pozostawać czujna. Ciekawskie maluchy natrafiają wśród wczesnych wędrówek na pisklę puchacza. Rodzice maleństwa szykują się do ataku. Czy lwicy Kali uda się ochronić młode?

W równoległej rzeczywistości gepard Duma stawia czoła swemu przeznaczeniu, a nad rzeką mały hipopotam Mafuta nawiązuje nieprawdopodobną przyjaźń z krokodylem Magambą.

Pierwszy z sześciu odcinków nowego sezonu programu „Serengeti” zostanie wyemitowany na kanale BBC Earth w niedzielę, 26 lutego br. o godzinie 11:00. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze (więcej tutaj).

„Serengeti” - sezon 3., emisja w niedziele (od 26 lutego 2023 roku) o godz. 11:00 na kanale BBC Earth.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...