reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał linearny BBC Nordic już wkrótce

dodano: 2023-02-15 19:01 | aktualizacja: 2023-02-15 19:25
autor: RO | źródło: bbc.com/broadbandtvnews.com

BBC Nordic BBC Studios potwierdziło uruchomienie „ulepszonego kanału linearnego" i dedykowanej usługi na żądanie dla widzów w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii i Islandii. Nowe projekty BBC Nordic i BBC Nordic+ wystartują 17 kwietnia 2023 r. o godzinie 10:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

bbc.com / BBC Nordic
BBC Nordic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nordycka marka połączy to, co najlepsze w BBC Brit i BBC Earth. Są to aktualnie dostępne stacje telewizyjne, które zakończą emisję. Widzowie na Skandynawii po raz pierwszy otrzymali bezpośredni dostęp do treści BBC pod koniec lat 80-tych.

BBC Nordic zaoferuje zestaw najlepszych, opartych na faktach i zapewniających dobry nastrój seriali rozrywkowych BBC. Ponadto nie zabraknie programów i osobowości znanych dla nordyckiej widowni, która zawsze była otwarta na produkcję z Wielkiej Brytanii. Należy spodziewać się popularnego talk-show „The Graham Norton Show”, serialu dokumentalnego „Life Below Zero”, reality show „The Great British Bake Off” czy serii przyrodniczej „Serengeti”.

Dedykowana usługa na żądanie BBC Nordic+ pozwoli widzom bardziej zagłębić się w treści BBC, które będą podobać się w kanale linearnym BBC Nordic. Nowe treści zostały wyselekcjonowane na takie tematy, jak sztuka i kultura, podróże, historia, dokument i muzyka. Działa już strona internetowa bbcnordic.com/bbc-nordic.

BBC Studios jest komercyjną spółką zależną BBC Group, której zysk (EBITDA) wynosi 226 mln funtów przy sprzedaży 1,6 mld funtów. Wśród działań jest finansowanie treści, rozwój, produkcja, sprzedaż, markowe usługi i produkty pomocnicze zarówno we własnych produkcjach, jak i programach i formatach tworzonych przez niezależnych Brytyjczyków. Około 2400 godzin wielokrotnie nagradzanych brytyjskich programów realizowanych przez firmę cieszy się międzynarodowym uznaniem w szerokim zakresie gatunków i specjalizacji. Posiada takie produkcje, jak „Strictly Come Dancing”, „Dancing with the Stars”, „Top Gear”, „Bluey” czy „Doctor Who”. Globalna, cyfrowa platforma informacyjna BBC.com ma 139 mln unikalnych wizyt w przeglądarce każdego miesiąca.

Źródło: bbc.com  broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...