reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Movistar zamyka kanał Toros TV

dodano: 2023-02-25 10:54
autor: RO | źródło: satcesc.com

Korrida, walki z bykami Kanał Toros TV hiszpańskiej platformy Movistar Plus+ zakończy nadawanie 23 marca 2023 roku. Dojdzie do tego po kilku tygodniach redystrybucji treści, które obniżyły jakość ramówki. Toros TV emituje ekskluzywne programy z walk byków i był już znany za czasów platformy Canal Satélite Digital, która przeniosła nadawanie na Canal+.

Toros TV
Toros TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator Movistar Plus+ rozważał opcje dotyczące przyszłości kanału posiadającego własnych abonentów. Jednak ich liczba spadła w ostatnich latach. Bez zakontraktowania najważniejszych festiwali San Isidro w Sewilli i Madrycie, nie było pewności czy wytrzyma przy tak małej liczbie klientów. Te uroczystości są teraz oferowane przez kanał streamingowy One Toros.

Canal+ Toros (obecnie Movistar Toros) rozpoczął nadawanie 9 marca 2011 roku, koncentrując się wokół transmisji na żywo walk z bykami. Na antenie pokazywano m.in. widowiska San Isidro, korridę w Sewilli, święto Fallas w Walencji, targi i święta San Fermin. Transmisje były uzupełniane programami informacyjnymi, wywiadami, reportażami i filmami dokumentalnymi. Za dostęp w oddzielnej subskrypcji trzeba zapłacić 9,99 euro miesięcznie.

Hiszpański operator Movistar dystrybuuje Toros TV w wariancie SD i HD na systemie satelitarnym Astra 19,2°E.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...